FOGO Futsal Ekstraklasa

AZS UG Gdańsk – Gatta Active Zduńska Wola

3:5

finał (1:1)

10.12.2017, 18:00 • Hala AWFiS, Gdańsk • 11. kolejka • Kamil Kazmierczak (@kkazmierczak15)

To już wszystko z tego spotkania. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na pozostałe relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (19:39:30)
Goście zasłużenie wygrywają 5:3. Przyjezdni wyglądali na lepiej zorganizowanych i dzięki temu wywożą z Gdańska trzy punkty.

39:49

Sobalczyk przechwycił piłkę w środku pola i oddał strzał do pustej bramki, jednak głową zablokował Wesserling.

38:57

Sobalczyk przechwycił piłkę na połowie rywala i zagrał do Krawczyka. Ten oddał strzał i trafił w poprzeczkę!

38:30

Gol dla AZS-u UG!
Strzelcem bramki MIKOŁAJ KREFT.

Kreft dostał piłkę na lewą stronę. Zdecydował się oddać strzał i piłka znalazła się w bramce!

38:10

Krawczyk z dystansu, ale niecelnie. Mimo to podnosi rękę w geście triumfalnym, bowiem ciężko będzie im stracić trzy bramki!

37:39

Wesserling próbował wstrzelić piłkę w pole karne, ale jego zagranie zostało zablokowane.

37:02

Gol dla Gatty Active!
Strzelcem bramki IGOR SOBALCZYK.

Sobalczyk przechwycił piłkę na połowie rywala i oddał strzał po ziemi do pustej bramki!

36:43

Pawicki uderza z dystansu, ale broni Słowiński.

36:32

UG decyduje się na wprowadzenie lotnego bramkarza.

36:32

Timeout dla gospodarzy.

35:50

Goście rozgrywają piłkę na własnej połowie.

34:58

Sobalczyk zagrał na prawą stronę do Marciniaka. Ten odegrał mu w pole karne i zawodnik gości fatalnie przestrzelił!

34:00

Dosyć ostra gra w ostatnim czasie z obu stron. W przewinieniach mamy 4:2.

33:12

Strzelcem bramki DANIEL KRAWCZYK.

Długa piłka zagrana w pole karne rywali do Krawczyka. Ten oddał mocny strzał i bezradny był Sasiak! Mamy już 2:4!

33:06

Horbacz zagrał piłkę na prawą stronę do Cymana. Ten oddał mocny strzał, jednak piłka trafiła w boczną siatkę!

31:30

Gospodarze starają się atakować. Do wyrównania brakuje im zaledwie jednej bramki!

30:13

Rzut rożny dla gospodarzy. Wesserling krótko wznowił do współpartnera, który przedłużył do Krefta. Ten oddał strzał po ziemi i piłka znalazła się w siatce!

3:5

finał (1:1)

Gole: 9. Kreft, 31. Kreft, 39. Kreft – 13. Olczak, 24. Sobalczyk, 26. Marciniak, 34. Krawczyk, 38. Sobalczyk

AZS UG Gdańsk: Sasiak (Burglin) – Cyman, Osłowski, Olszewski, Pawicki – Kreft, Wesserling, Poźniak, Horbacz, Domżalski, Wiśniewski, Urtnowski.

Gatta Active Zduńska Wola: Słowiński (Miłosiński) Krawczyk, Szymczak, Marciniak, Stanisławski – Olczak, Sobalczyk, Och, Pautiak, Szypczyński.

Sędziowie: Witkowski, Muszyński – Żurawski, Skwiot.