Puchar Polski

Legia Warszawa – MKS Bytovia Bytów

4:2

finał (0:1)

28.11.2017, 20:45 • Stadion Wojska Polskiego, Warszawa • Ćwierćfinał • Mateusz Zając (@Zajcuu94)

Dobrej nocy! Bądźcie z nami w kolejnych spotkaniach! (22:39:02)
Naprawdę świetne spotkanie przy Łazienkowskiej. Po ostrej suszarce w szatni w przerwie trenera Jozaka, Legia w końcu zaczęła grać, w końcu pokazała na co ją stać. Bytovia przegrała, ale myślę, że przy powrocie do Bytowa może wracać z podniesioną głową.

90+2

90+2

Bytovia jeszcze powalczyła, ale nic już z tego nie wyjdzie.

90+1

90+1. Sebastian KAMIŃSKI - 4:2

90+1

Gol dla Bytovii!

Katastrofalny błąd Cierzniaka... Prosto z rzutu rożnego piłkę wkręcił SEBASTIAN KAMIŃSKI. Ciągle jednak 4:2. Za moment koniec spotkania.

90

Starcie Surdykowskiego z Jodłowcem, starał się wymusić rzut karny napastnik, ale tylko rzut rożny.

90

Moneta w kierunku Pasquato, ten jednak nie dał rady opanować dobrze futbolówki.

89

Kopczyński faulował w ofensywie, końcówka meczu, czekamy na zakończenie, raczej już tutaj nic się nie stanie.

88

Berto ładnie pociągnął środkiem, dogranie na lewą flankę do Monety, ten z centrą w kierunku Chukwu, górą defensywa.

87

Próbował swoich sił Jakóbowski, obok bramki, dość widocznie.

86

Niepewne przyjęcie Chukwu na klatkę piersiową, w odpowiedzi ruszyli goście z bytowa.

85

Na trybunach zasiadł dzisiaj selekcjoner – Adam Nawałka, myślę, że Sebastian Szymański może się dzisiaj podobać trenerowi.

84

Pewnie łapie Cierzniak, Broź był jeszcze faulowany w swojej szesnastce.

83

Turzyniecki do końca powalczył o piłkę, ale przegrał w końcu pojedynek w defensywie, rzut rożny dla gości.

81

Ależ pięknie poszedł teraz Berto, który minął trzech rywali, dograł ostatkiem sił do Szymańskiego, a ten od razu w kierunku Monety, były zawodnik Ruchu Chorzów na raty próbował pokonać Szromnika, lecz ten świetnie dwukrotnie broni.

80

Około dziesięć minut do zakończenia tego spotkania, Legia już dwoma nogami jest w półfinale.

79

Ambitnie do końca walczą goście, Kpassa miał piłkę w polu karnym, lecz został zablokowany przez Dąbrowskiego.

4:2

finał (0:1)

Gole: 48. Berto, 49. Szymański, 62. Berto, 71. Szymański – 27. Surdykowski, 90+1. Kamiński

Kartki:   63. Turzyniecki (LEG), 74. Berto (LEG), 78. Kopczyński (LEG)

Legia Warszawa: Cierzniak – Berto, Czerwiński (59. Moneta), Dąbrowski, Turzyniecki – Kopczyński, Jodłowiec – Szymański, Pasquato, Nagy (46. Broź) – Sadiku (64. Chukwu).
Zmiany: Jałocha, Moneta, Hamalainen, Żyro, Chukwu, Broź, Mączyński.

MKS Bytovia Bytów: Szromnik – Kamiński, Wróbel, Gonzalez, Wilczyński, Duda (59. Hebel), Poczobut, Biel (59. Kuzdra), Jakóbowski, Wacławczyk (66. Kpassa), Surdykowski.
Zmiany: Oszmaniec – Opałacz, Wilk, Kpassa, Kuzdra, Szewczyk, Hebel.

Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie)

1. mecz: Bytovia - Legia 1:3