Betclic 1 Liga

Miedź Legnica – Raków Częstochowa

1:1

finał (1:1)

19.11.2017, 17:45 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • 18 • 18. kolejka • Podkal

Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne. (20:08:52)
Kończy się to spotkanie remisem! Wydaję się, że to sprawiedliwy rezultat, bo obie drużyny miały dziś swoje okazję. Bardziej zadowolony musi być jednak Raków , bo wyjeżdża z cięzkiego terenu z jednym punktem.

90+2

Bartulovic na spalonym.

90+2

Groźnie w polu karnym Rakowa lecz obrońcy pewnie wybijają.

90+1

Aut dla Rakowa. To goście są teraz przy piłce.

89

Sędzia dolicza do drugiej połowy 4 minuty.

88

Groźny był ten strzał Vojtusa lecz Lis był na posterunku i sparował to uderzenie.

88

Ostatnia zmiana w Miedzi! Garguła za Santanę.

87

Kartka dla Łobojki! Będzie musiał uważać.

87

Kuśmierek za Tomalskiego.

86

Faul Łobodzińskiego na Lisie w polu karnym.

85

Kompletnie nieudany ten strzał Vojtusa i od bramki Lis.

83

Korner dla Miedzi i okazja dla gospodarzy.

82

Faulowany Mystkowski przez Niewulisa.

81

Zmiana w Miedzi! Vojtus za Piaseckiego.

80

Nie doszedł do tego podania w polu karnym Mystkowski.

79

Kartka dla Tomalskiego. Będzie musiał uważać.

78

Embalo wchodzi za Czerkasa.

77

Faul taktyczny Augustyniaka i kartka dla pomocnika gospodarzy.

76

Lekko pada w Legnicy. Ciekawe jak to wpłynie na obraz gry.

75

Uderzenie z dystansu Mystkowskiego, ale piłka poleciała obok słupka.

73

Aleź okazja! Kapitalne podanie Bartulovicia do Piaseckiego lecz napastnik Miedzi uderzył za lekko i Lis sparował ten strzał.

71

Dośrodkowanie w pole karne Miedzi lecz piłka nie znalazła adresata w polu karnym.

69

Dłużej przy piłce utrzymują się teraz gospodarze lecz bez stuprocentowych okazji.

68

Dwie "siaty" w środku pola w wykonaniu Mystkowskiego lecz bez korzyści dla jego drużyny.

67

Faul Figiela na Santanie.Przy piłce Miedź.

66

Nieudane to zagranie w polu karnym Mystkowskiego i obrońcy przejeli tą piłkę.

65

Zatrzymany w polu karnym był Bartulovic.

64

Na spalonym Czerkas! A szkoda, bo piłka wpadła do siatki po tym strzale.

62

Zablokowany ten strzał zza pola karnego Santany lecz Miedź nadal przy piłce.

60

Zmiana u gości. Oziębała za Migałę.

59

Dobra akcja gości ale Czerkas w ostatniej chwili zablokowny.

56

Sparował ten strzał z dystansu Batczaka Lis i płka na aucie.

54

Kontra gospodarzy lecz strzał Bartulovicia trafił w boczną siatkę.

53

Faulowany Tomalski na skrzydle i szansa na dośrodkowanie.

52

Dośrodkowanie z rożnego Bozicia lecz Łobodziński spudłował tym strzałem głową.

51

Dobre uderzenie z dystansu Piaseckiego i sparował to na korner Lis.

50

Faul taktyczny Migały i kartka dla piłkarza Rakowa.

49

Faulował de Amo Tomańskiego i bedzie wolny praktycznie z tej samej odległości.

48

Próbował z wolnego Figiel lecz strzał zablokowany.

47

Faul Santanie i groźna szansa z rzutu wolnego na 20 metrze.

46

Zmiana w przerwie! Bartulovic za Marquitosa.

46

Do przerwy w Legnicy mamy remis 1:1! Gospodarze szybko strzelili gola lecz konsekwencja Rakowa w końcówce się opłaciła. Obaj trenerzy mają teraz kwadrans na rozmowę w szatni. Zapowiada się niezwykle ciekawe 45 minut.

45

44

Faulowany był Mystkowski i Sapała za to zagranie otrzymuje "żółtko".

42

Dobrze dograna w pole karne piłka i Petrasek musiał dopełnić formalnośći. 1:1!

41

Groźna kontra z kolei Rakowa! Najpierw świetnie wybił piłkę de Amo, a następnie Czerkas uderzył głową bardzo niecelnie.

40

Faulowany był w środku pola Augustyniak.

39

Głową wybił tą dośrodkowaną piłkę Bozic i aut dla Rakowa

37

Pewnie wyłapał tą piłkę w polu karnym Sapela.

35

Uderzał z dystansu Marquitos lecz ten strzał był bardzo nieudany.

34

Dobrze wyglądała ta kontra Miedzi lecz Łobodziński został zablokowany.

32

Więcej przy piłce są goście lecz atak pozycyjny kończy się w okolicach pola karnego Sapeli.

30

Dobry przechwyt Mystkowskiego lecz akcja skończyła się na aucie.

28

Indywidualna akcja Łobodzińskiego ale nieudana i szansa dla Rakowa.

26

Uderzenie z dystansu Augustyniaka i paruje na korner Lis.

25

Leży na murawie Łobodziński i mamy chwilę przerwy.

23

Nadziali się na kontrę goście! Podanie Mystkowskiego do Marquitosa ale Hiszpan przegrał pojedynek z Lisem.

22

Akcja skrzydłowa Mondka, ale dośrodkowanie wylądowało na aucie.

20

Tymczasem na sektorze kibiców gospodarzy mamy ciekawą oprawę z udziałem rac. Oby to nie przeszkodziło sportowcom.

19

Fragment przewagi Rakowa , ale póki co obrońcy Miedzi radzą sobie pewnie.

17

Kolejne dobre długie podanie do Łobodzińskiego lecz kapitan gospodarzy zdecydował się na strzał i zrobił to bardzo niecelnie.

15

Wrzucenie piłki przez Łabojkę lecz pewnie łapie piłkę Sapela.

14

Faulowany na własnej połowie jest Łobodziński.

13

Zgranie piłki klatką przez de Amo do Sapeli i bramkarz gospodarz ma piłkę w rękach.

12

Ciekawie jaka będzie odpowiedź gości na tą szybką bramkę Miedzi.

11

I bramka! Marquitos idealnie zmieścił piłkę przy słupku bramki Lisa.

10

Faulowany w polu karnym jest Piasecki! Karny dla Miedzi!

9

Groźnie w polu karnym uderzał Marquitos lecz Hiszpan trafił tylko w boczną siatkę.

8

Trochę się uspokoiło na murawie lecz to goście są częściej przy piłce.

6

Odpowiedź Miedzianki równie dobra. Świetnie długie podanie zanotował "Łobo" do Marquitosa, a ten dograł do Zielińskiego. Szkoda, że obrońca w tej sytuacji spudłował bo była to ciekawa okazja.

5

Bartczak uprzedził Malinowskiego i aut dla gości.

4

Strata Malinowskiego w środku pola lecz Miedź spokojnie buduje atak pozycyjny

3

Groźna kontra gości! Wycofanie piłki na 16 metrze, ale Mondek w tej chwili pudłuje.

2

Faul w środku pola na Augustyniaku.

1

Zawodnicy są już na murawie. Za chwilę sędzia Myć gwizdnie po raz pierwszy.
Obie jedenastki są już na rozgrzewce a mecz rozpocznie się o godzinie 18:15.
Spotkanie planowo powinno się rozpocząć lecz z powodu awarii prądu jest opóźnione o 30 minut.
W pierwszym meczu tych drużyn padł bezbramkowy remis, ale jest pewne, że dzisiejszy mecz zapowiada się niezwykle ciekawie!
Z kolei gospodarze ostatnie dwa swoje spotkania zremisowali i przed własną publicznością będą chcieli udowodnić, że to wypadek przy pracy.
Goście przyjadą z imponującą serią trzech zwycięstw w rzędu, a w dodatku mają najlepszy bilans na wyjeździe w całej lidze i na pewno będą chcieli jeszcze go poprawić.
Już za kilkanaście godzin na boisko w Legnicy wybiegną drużyny Rakowa Częstochowy oraz miejscowej Miedzi.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:45.