3:2

finał (3:0)

07.11.2017, 18:30 • Drassburg, Austria • Mecz towarzyski • Sebastian

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:22:24)
Pierwsza połowa dla Austrii, druga dla Polski. Nierówne spotkanie, w którym generalnie nieco lepsze wrażenie sprawiali gospodarze. Ma to odzwierciedlenie w wyniku 2:3. Biało-Czerwoni uniknęli wstydliwego pogromu, zorganizowali się do ataku po przerwie, ale to tyle. Odgryźć się Austriakom będą mogli w rewanżu za kilka dni.

90+3

90+2

Po faulu na Skórasiu była szansa na wyrównanie z rzutu wolnego. Sędzia nie pozwolił przekonać się, co z tego wyniknie, ponieważ odgwizdał faul Polaka.

90

Rozpoczął się czas doliczony.

89

Najlepszą obroną jest atak, więc reprezentacja Austrii stara się grać na utrzymanie na połowie przeciwnika. Biało-Czerwoni mogą jeszcze przeprowadzić jakąś akcję.

87

Zmiana w drużynie Polska U-18: z boiska schodzi Stefaniak, na boisku pojawia się Liszka.

87

Polska przeprowadziła następne ataki z wykorzystaniem prawego skrzydła. Skoro jeden okazał się skuteczny, to dlaczego nie może być również drugi?

85

Gol dla Polski!
Samobójcze trafienie zalicza PAUL GOBARA.

Jeszcze może być interesująco w ostatnich minutach. Polska potrafiła doprowadzić do gola kontaktowego. Gobara wepchnął piłkę z bliska do własnej bramki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła!

84

Na pewno druga połowa lepsza od pierwszej w wykonaniu reprezentacji Polski, ale na chwalenie to jednak zbyt mało. Może przekona do tego genialnym finiszem.

83

Pokrążyła piłka w szesnastce reprezentacji Austrii. Akcja Polaków zakończona uderzeniem, jednak prosto w bezbłędnego od początku pojedynku Antoscha.

82

Odpowiedział Biało-Czerwonym strzałem Muhr. Nie była to próba nawet porównywalna z tą, jaką oddał w pierwszej połowie inny skrzydłowy Auer.

79

Intuicyjna interwencja Antoscha po strzale z półdystansu. Bramka kontaktowa podgrzałaby atmosferę końcówki spotkania, jednak bramkarz Austrii jest na posterunku!

78

Opuścił boisko duet, który sprawił bardzo dużo problemów Polakom w pierwszej połowie. Mowa o ruchliwych Hellermannie oraz Aganoviciu.

76

Ma pretensje kapitan reprezentacji Austrii do swoich partnerów z bloku obronnego. Polacy mieli ponownie swobodę, o jakiej w pierwszej połowie mogli jedynie pomarzyć.

74

Zmiana w drużynie Austria U-18: z boiska schodzi Aganović, na boisku pojawia się Krienzer.

74

Zmiana w drużynie Austria U-18: z boiska schodzi Hellermann, na boisku pojawia się Hendlechner.

74

Zmiana w drużynie Polska U-18: z boiska schodzi Hajda, na boisku pojawia się Sobol.