Betclic 2. Liga

Radomiak Radom – Warta Poznań

0:0

finał (0:0)

29.10.2017, 14:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 15 • 15. kolejka • Bartosz Biernacki

Mecz na boisku MOSiR w Radomiu kończy się wynikiem 0:0. Zdecydowanie lepsi byli gospodarze, ale pomimo wielu dogodnych okazji nie udało im się zdobyć upragnionej bramki. Oba zespoły muszą zadowolić się 1 punktem. Przy tym wyniku Warta plasuje się na 2 miejscu w tabeli, a Radomiak na 3. Dziękuje za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na żywo! (16:00:54)

90+8

90+6

Bemba faulował przy wyprowadzaniu piłki. W tym meczu już chyba nic się nie wydarzy.

90+4

Leandro był sam na sam z bramkarze, ale nie był w stanie go minąć. Gramy dalej!

90+3

Ostatnie minuty dzisiejszego meczu. Radomiak utrzymuje się przy piłce. Sędzia dopatrzył się spalonego. Od bramki zacznie Lis.

90

Sędzia doliczył 8 minut.

89

Końcówka meczu obfituje w kartki. Jakubik ukarany żółtą kartką.

87

Za nieprzepisowe odebranie piłki kartką ukarany Bemba.

87

Kontra Warty przerwana faulem. Od rzutu wolnego zaczną goście. Chyba będzie ukarany kartką jeden z zawodników Radomiaka.

85

Mecz ogląda 3362 widzów.

85

Leandro trafia prosto w obronę gości. Coraz gorzej to wygląda.

84

Zamieszanie w polu karnym po stałym fragmencie gry. Od bramki Warta.

82

Lis ukarany został kartką w kolorze żółtym za złapanie piłki przed polem karnym. Fatalny błąd sędziego.

82

Kolejne przepychanki na boisku. Tym razem pretensje do sędziego mają goście. Po faulu na jednym z zawodników Radomiaka, gospodarze mają rzut wolny z okolic linii pola karnego.

80

Niecelnie Świdzikowski.

78

Blokowany Kamil Cupriak. Zdecydowana przewaga Radomiaka w tym meczu, ale bezskutecznie jak na razie w ataku Zieloni.

77

Była szansa dla Radomiaka. Rolinc uderzył mocno z około 7 metrów. Piłka wysoko nad bramką Lisa.

76

Bemba faulowany w środku pola.

74

Jeszcze jedna zmiana. Colina schodzi z boiska. Jego miejsce zajmuje Rolinc.

73

Jakub Wolak zmienia Macieja Filipowicza.

72

Do gry gotowi kolejni zawodnicy. Szykują się zmiany w drużynie Zielonych.

71

Kolejna zmiana Spławski zmienia Kitę.

67

Kalupa także został ukarany kartką, za zachowanie przy sytuacji z 65 minuty.

66

Kamil Cupriak także zobaczył żółty kartonik.

66

Kartkami ukarani zostali dwaj zawodnicy Radomiaka. Pierwszy z nich Klabnik.

65

Zamieszanie na boisku. Interweniuje trener gospodarzy. Radomiak umieścił piłkę w siatce, a sędzia tego nie uznał. Kibice są wściekli!

64

Cupriak zmienił Petera Mazana.

62

Dwa rzuty rożne dla Radomiaka, ale nic z nich nie wynikło.

61

W drugiej połowie Zieloni praktycznie nie schodzą z połowy Warty. Wszystko wskazuje na to, że zdobycie bramki to tylko kwestia czasu.

60

Bardzo groźna sytuacja dla Radomiaka Radom. Ostatecznie piłka wylądowała w prawym rogu boiska.

58

Leandro przyjął piłkę z pomocą ręki. Sędzia nie dał się oszukać . Piłka dla Warty.

56

Kalupa zmienia zmęczonego i niezbyt widocznego dziś Szynkę.

55

Od brami zacznie Adrian Lis.

55

Który to już faul w tej drugiej połowie? Kolejny rzut wolny dla Radomiaka.

54

Faule, faule i jeszcze raz faule. Typowy mecz na remis w Radomiu.

53

Jeszcze jedna akcja Radomiaka, jednak od bramki zacznie Lis. Nieudany strzał Jakubika.

52

Dośrodkowanie w pole karne Warty, ale skończyło się tylko na strachu.

51

Faul i jest żółta kartka dla Adriana Cierpki.

50

Mało dzieje się na boisku w tych pierwszych minutach, ale trudno gra się w takich warunkach.

49

Cały czas fatalna pogoda w Radomiu, ale dziś w Polsce to żadna nowość.

48

Dwie groźne akcje Radomiaka, ale w obu przypadkach zdaniem sędziego był spalony.

47

No to gramy!

46

Po pierwszej połowie w Radomiu mamy remis 0:0. Żadna z drużyn nie wykorzystała sytuacji stworzonych głównie po stałych fragmentach gry. Zapraszamy za kilka minut na dalszy ciąg relacji live!

45+1

45

Sędzia doliczył minutę.

44

Groźne starcie w środku boiska. Rzut wolny dla Zielonych. Jeszcze jeden stały fragment gry. Tym razem rożny. Zamieszanie w polu karnym. Od bramki bramkarz Warty.

43

Jeszcze jedna próba Radomiaka. Jak na razie nie mają pomysłu na to jak pokonać Lisa.

42

Padł w polu karnym jeden z piłkarzy Warty, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

40

Radomiak próbował wyprowadzić kontrę, ale ta sztuka nie udała się gospodarzom.

38

Kolejny rzut rożny dla Warty, tym razem z lewej strony boiska. Było groźnie. Ostatecznie tylko rożny.

36

Rzut wolny dla Warty. Okolice pola karnego Radomiaka. Dośrodkowanie w pole karne. Strzał jednego z zawodników gości i zdecydowanie nad bramką Gostomskiego.

34

Chwila przerwy w grze. Leży na boisku jeden z zawodników Warty Poznań. Gramy dalej. Od razu szybko rozegrana akcja Radomiaka. Niestety ponownie zabrakło kogoś w polu karnym.

33

Ukarany kartką Artur Marciniak za faul na Leandro.

31

Faul w środku pola i wolny dla Radomiaka.

31

Akcja gospodarzy prawą stroną boiska. Zabrakło domknięcia w polu karnym. Jeszcze strzał z dystansu w wykonaniu Mazana. Broni Lis!

29

Przed szansą był Radomiak, ale jeden z zawodników za daleko wypuścił piłkę co wykorzystała obrona gości.

28

Ostry faul w wykonaniu Jakubika. Sędzia nie przerywa gry.

26

Radomiak w ostatnich minutach osiągnął przewagę. Warta liczy na kontrę.

24

Prawą stroną boiska atakował Bemba, ale faulował. Od rzutu wolnego zacznie Warta Poznań.

23

Akcja Radomiaka na prawej stronie boiska zakończona stratą. Filipowicz dostał dobrą piłkę od Jakubika, ale nie potrafił tego wykorzystać.

21

Kontra Radomiaka przerwana gwizdkiem sędziego.

20

Prosta strata Radomiaka w środku pola i groźna kontra Warty. Ostatecznie tylko rzut rożny. Wybija obrona Radomiaka.

18

Bez większego zagrożenia jak na razie dla bramki Lisa. Radomiak dziś w zielonych koszulkach, a Warta na biało.

16

Maciej Świdzikowski walczył o piłkę i wywalczył stały fragment gry na połowie Zielonych.

15

Tempo nieco siadło. Zawodnikom grę znacznie utrudniają warunki atmosferyczne.

12

Hodowany wykonuje ładną wrzutkę w pole karne, ale szybszy był Lis.

10

Radomiak na spalonym. W Radomiu pogoda nie dopisuje. Ulewa nad stadionem wzmaga się.

9

Leo faulowany przez Marciniaka. Skończyło się tylko na upomnieniu.

7

Sytuację wyjaśnia obrona gości. Od bramki Lis. Gramy dalej.

6

Brągiel wywalczył kolejny rzut rożny. Radomiak nie wychodzi z polowy Warty Poznań.

5

Przed szansą gospodarze. Rzut rożny dla Radomiaka Radom. Strzał Mazana zablokowany. Jeszcze jeden rożny.

3

Akcja gości bez pomyślnego zakończenia. Niedokładnie wykonana wrzutka w pole karne. Od bramki zacznie Gostomski.

2

Nie zbyt dobry początek w wykonaniu Macieja Świdzikowskiego. Zawodnik Radomiaka już został ukarany żółtą kartką. Okazja dla Warty.

2

Od środka zaczynają gospodarze. Do składu wyjściowego Zielonych wrócił Bemba.

1

Zawodnicy są już w szatni. Zaraz zaczynamy!

Radomiak Radom:
Gostomski – Jakubik, Klabnik, Świdzikowski, Hodowany, Filipowicz, Bemba, Colina, Mazan, Brągiel, Leandro

Rezerwowi: Adamczyk, Stróżka, Wolak, Agu, Jabłoński, Cupriak, Rolinc

Warta Poznań:
Lis – Wypych, Kieliba, Dejewski, Jasiński, Przybyła, Marciniak, Szynka, Cierpka, Fiedosewicz, Kita

Rezerwowi: Laskowski, Onsorge, Żmijewski, Spławski, Laskowski, Chopcia, Kalupa

Sędziowie: Robert Marciniak (Kraków).
Sędziować będzie dziś Robert Marciniak z Krakowa.
Dzisiejszy mecz to starcie na szczycie tabeli II ligi, dlatego zdobyte w tym spotkaniu 3 punkty będą bardzo cenne.
Witam Państwa ze stadionu MOSiR w Radomiu!
Początek spotkania w Radomiu o godzinie 14:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację!
Zwycięstwo w hicie piętnastej serii spotkań napędzi Radomiaka lub Wartę przed końcówką rundy jesiennej. Kto będzie lepszy?
Trener Radomiaka Jerzy Cyrak na niedzielne spotkanie ma do dyspozycji niemal pełną kadrę. Takiego komfortu nie ma szkoleniowiec gości, choć kluczowi piłkarze Warty są gotowi do gry.
Faworytem tego spotkania będą gospodarze, którzy przed własną publicznością w tym sezonie nie zaznali jeszcze goryczy porażki. Warta u siebie gra niemal równie dobrze, ale na wyjazdach przegrała już dwukrotnie.
Hit kolejki w Radomiu! Wicelider II ligi Radomiak podejmie lidera Wartę Poznań.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.