1:1
finał (1:1)
19.10.2017, 21:05 • Andrův stadion, Olomouc • Grupa F
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
FC Zlín – FC Kopenhaga
1:1
finał (1:1)
Gole: 11. Diop (Ekpai) – 19. P. Ankersen (U. Matić)
Kartki: 56. Traoré (ZLN), 58. Mehanović (ZLN), 62. Bačo (ZLN) – 42. Kvist (KOD)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 5:3. Strzały niecelne: 3:1. Rzuty rożne: 5:2. Spalone: 4:1. Foule: 18:13.
FC Zlín:
Zlámal – Holzer, Gajič, Bačo, Kopečný – Janíček (C), Jiráček, Traoré (90+12. Železník) – Mehanović (90+4. Džafić), Ekpai – Diop (66. V. Vukadinovič).
Zmiany: S. Dostál – Hronek, Džafić, Matejov, Hnaníček, Železník, V. Vukadinovič.
Trener:
FC Kopenhaga:
Andersen – P. Ankersen, Vavro, Lüftner, Bengtsson – Toutouh, Kvist (C), Greguš, U. Matić (90+8. Amankwaa) – Pavlović (67. Sotiriou), Holse (67. Falk).
Zmiany: Olsen – Kusk, Roerslev, Pušić, Amankwaa, Falk, Sotiriou.
Trener:
Sędziowie: Drachta – Brandner, Kühr
Widownia: 6245
FK Astana – Maccabi T.A. 17:00 4:0
Lugano – Vik. Pilzno 19:00 3:2
Hapoel BS – FCSB 19:00 1:2
BATE – FC Koln 19:00 1:0
Crvena Zvezda – Arsenal 19:00 0:1
Konyaspor – FC Salzburg 19:00 0:2
Olympique – Vitoria 19:00 2:1
Östersunds FK – Bilbao 19:00 2:2
Zoria – Hertha 19:00 2:1
Nice – Lazio 19:00 1:3
Waregem – Arnhem 19:00 1:1
Zenit – Rosenborg 19:00 3:1
Vardar – Sociedad 19:00 0:6
Villarreal – Slavia 21:05 2:2
Korcza – Partizan 21:05 0:0
Dynamo Kij. – Young Boys 21:05 2:2
Braga – Łudogorec 21:05 0:2
Hoffenheim – Basaksehir 21:05 3:1
AC Milan – AEK Atény 21:05 0:0
Austria W. – Rijeka 21:05 1:3
Everton – Lyon 21:05 1:2
Atalanta – Apollon 21:05 3:1
Sheriff – Lokomotiw M. 21:05 1:1
Zlín – Kopenhaga 21:05 1:1
90+12
90+8
90+4
67
Zmiana w drużynie FC Kopenhaga: z boiska schodzi Carlo Holse, na boisku pojawia się Rasmus Falk.
66
62
58
56
42
19
19. Peter Ankersen (KOD) - 1:1
19
Strzelcem bramki PETER ANKERSEN. Asysta Uroš Matić.
11
11. Dame Diop (ZLN) - 1:0
11
Strzelcem bramki DAME DIOP. Asysta Ubong Moses Ekpai.