PGNiG Superliga kobiet

Młyny Stoisław Koszalin – Arka Gdynia (K)

26:25

finał (11:16)

18.10.2017, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Koszalin • 11. kolejka • Artur R.

Mistrzynie Polski po 5 wygranych przegrywają po raz pierwszy w sezonie! (19:46:46)
Wspaniałe emocje do ostatniej sekundy! Koszalinianki ciężko pracowały w drugiej połowie i zasłużenie inkasują 3 punkty. Do przerwy było, aż 5 bramek przewagi po stronie Vistalu!

Koniec meczu. (26:25)
Vistal nie zdołał przeprowadzić akcji. 3 punkty trafiają do Energii AZS! (26:25)
Roszak ponownie faulowana! 9 sekund do końca. Już chyba nic nie zabierze zwycięstwa akademiczkom. Roszak rzuca, ale nie ma bramki (26:25)

60

Roszak rzuca, ale była faulowana (26:25)

60

Trenerka akademiczek prosi o czas do końca 33 sekund (26:25)

59

Rycharska trafia do siatki! (26:25)

59

Machado Matieli doprowadza do remisu (25:25)
Wracamy na parkiet (25:24)
Do końca pozostała 1 minuta i 38 sekund (25:24)

59

Czas dla VIstalu (25:24)

58

Janiszewska zdobywa kontaktową bramkę (25:24)

58

Ponownie Roszak zdobywa bramkę (25:23)

58

Vistal gubi się w ataku szansa dla akademiczek (24:23)

57

Roszak trafia i akademiczki znowu prowadzą. Czy mistrzynie Polski przegrają pierwszy mecz w sezonie? (24:23)