Irlandia Północna U-19 – Polska U-19

1:2

finał (0:0)

04.10.2017, 16:00 • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

Polacy dominowali i ostatecznie wygrali pierwszy ważny mecz! Mimo, że przegrywali przez kilkanaście minut, ostatecznie wygrali 2:1 i przybliżyli się do awansu do Mistrzostw Europy! (18:25:27)

90+3

90+3

Ryzykowne wyjście z bramki Majeckiego, ledwo trafia w futbolówkę, ale na jego szczęście Irlandczyk nie decyduje się na uderzenie.

90+2

Nieco za mocne podanie do wychodzącego na pozycję Puchacza i grę od bramki rozpocznie golkiper gości.

90+1

A arbiter dolicza trzy minuty!

89

89. Świetna szansa Drawza

89

Ależ kontra Polaków! Świetne podanie od Kanacha do wychodzącego na pozycję Drawza, ale ten w sytuacji sam na sam z Larkinem przegrywa!

87

Nieuchronnie zbliżamy się do końca tego spotkania. Zanosi się na wygraną, jednak musimy uważać na kontry!

85

Jeszcze teraz uderzenie po ziemi z dystansu w wykonaniu Kwietniewskiego, ale futbolówka trafia w ręce golkipera z Irlandii.

84

84. STASIAK - 1:2

84

Gol dla Polski!
Dośrodkowanie z narożnika przed bramkę, wypiąstkowane przez bramkarza przyjezdnych. Chodyna jednak głową przebija futbolówkę na piąty metr do AARONA STASIAKA, a ten uderzeniem głoą lobuje golkipera gości!.

83

83. Świetna interwencja!

83

Świetne dośrodkowanie na piąty metr, gdzie do uderzenia dochodzi Repka, ale kapitalnie interweniuje golkiper gości!

83

Rzut rożny wykonany w taki sposób, że rywale ponownie wybijają futbolówkę poza boiska. Jeszcze jeden rzut rożny.

82

Dośrodkowanie przed bramkę z rzutu wolnego w wykonaniu Łyszczarza, ale Toal wybija na korner!

81

Zmiana w drużynie Polska U-19: z boiska schodzi Steczyk, na boisku pojawia się Chodyna.

78

Stasiak z lewej strony boiska zbiega na środek i decyduje się na uderzenie z okolic 25 metra, ale to okazuje się bardzo niecelne.

76

Robi się ciekawie! Zarówno Polacy jak i Irlandczycy nieco przyspieszyli. Szykuje się ciekawe 15 minut!