01.10.2017, 11:00 • Stadion MOSiR, N.Miasto Lubawskie • Adrian Somorowski

90+5

Koniec meczu. (12:54:00)

90+5

Gol dla Widzewa!

Znalazł sobie dużo miejsca MICHAŁMILLER i uderzeniem w samo okienko pokonał Niżnika, a arbiter zakończył zawody!

90+4

Rzut rożny dla gospodarzy. Radzą sobie z zagrożeniem łodzianie.

90+3

Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Kazimierowicz, na boisku pojawia się Niedziela.

90+2

Gol dla Drwęcy!

Świetnie przedarł się przez środek boiska Zajączkowski. Podał górą do MACIEJA KOZIARY, a ten uderzeniem z woleja pokonał Wolańskiego!

90

Radzą sobie z zagrożeniem goście.

89

Rzut rożny dla gospodarzy.

87

Dośrodkowanie w pole karne Widzewa. Wybija głową Zieleniecki.

86

Michalski przegrywa pojedynek sam na sam z Niżnikiem!

84

Niecelene uderzenie po długim rogu Millera.

82

Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Mąka, na boisku pojawia się Kwiek.

80

Za wcześnie wyszedł z bramki Wolański i niewiele zabrakło, a jeden z graczy gospodarzy przelobowałby golkipera łodzian z połowy boiska!

78

Wpadł w pole karne rozpędzony Mąka i padł na murawę. Ostatecznie arbiter uznał, ze to pomocnik Widzewa faulował rywala.

75

Zmiana w drużynie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie: z boiska schodzi Kowalczyk, na boisku pojawia się Mater.

74

Radwański dobrze uruchomił Pigla, ten zagrał w pole karne i wybijają piłkę gospodarze.

72

Zmiana w drużynie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie: z boiska schodzi Miarka, na boisku pojawia się Jurków.

70

Groźnie uderzył Kuciński. Niewiele zabrakło, a Wolański wyjmowałby piłkę z siatki!

67

Prostopadłe podanie w kierunku Michalskiego. Uprzedza go Niżnik.

65

Widzewiacy próbują zdobyć jeszcze jedną bramkę. Michalski uderzył z powietrza nad bramką.

61

Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Świderski, na boisku pojawia się Gołębiewski.

59

Pierwsze dośrodkowanie nie przyniosło rezultatu, jednak po chwili powalczył na prawym skrzydla Radwański, który ponownie zacentrował futbolówkę w pole karne, a tam dopadł do niej RADOSŁAW SYLWESTRZAK i głową pokonał Niżnika.

59

Rzut wolny z lewego skrzydła dla łodzian.

57

Łodzianie wyszli z kontrą po rozegraniu rzutu rożnego. Niżnik wyszedł z własnej bramki aż do połowy boiska, a widzewiacy nie potrafili tego wykorzystać!

56

Niżnik pewnie wyłapuje dośrodkowanie Michalskiego z prawego skrzydła.

55

Finishparkiet próbuje za wszelką cenę doprowadzić do wyrównania. Mądrze jednak w defensywie grają łodzianie.

53

Kolejna próba gospodarzy. Rozpędził się na prawym skrzydle Majik i uderzył w boczną siatkę.

49

Broni strzał Domżalskiego Wolański.

48

Faulowany przed polem karnym Kajca. Rzut wolny.

46

Rzutem na taśmę, łodzianie objęli prowadzenie tuż przed przerwą. Oglądamy dość wyrównane zawody w Nowym Mieście Lubawskim. Czy podobnie jak rok temu, Finishparkiet odwróci losy meczu w drugiej połowie?

45+2

45+1

Wolański pewnie broni uderzenie Majika.

45

Rzut wolny dla Finishparkietu.

43

Dośrodkowanie z rzutu rożnego zamknął uderzeniem głową SEBASTIAN ZIELENIECKI i wyprowadza Widzew na prowadzenie.

43

Dobre podanie w uliczkę do Michalskiego, a ten wywalczył rzut rożny.

42

Poradzili sobie z zagrożeniem łodzianie.

41

39

Żółtą kartkę otrzymuje Domżalski (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie).

37

Niewiele działo się w ostatnich minutahc, a kiedy jednak się wydarzyło to mogło być 1:0 dla Widzewa! Mąka zgrywa dośrodkowanie głową do Świderskiego, a ten z paru metrów uderza w Niżnika!

32

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Piąstkuje Niżnik.

30

Pół godziny gry za nami. Wynik nadal nie ulega zmianie.

28

Radwański blokuje uderzenie jednego z graczy Finishparkietu.

27

Dobrze uwolnił się Majik. W porę jednak na rzut rożny wybił piłkę Pigiel.

25

Centruje z prawego skrzydła Michalski, do podania dopadł Świderski i uderzył głową nad bramką.

24

Nic nie wyniknęło z tego stałego fragmentu gry. Po chwili, piłka ponownie ląduje w polu karnym gospodarzy i Niżnik broni strzał Millera.

23

Dośrodkowanie Millera z lewego skrzydła. Rozpoczną łodzianie od rzutu rożnego.

22

Uwolnił się na prawym skrzydle Domżalski. Zamknął jego centrę Koziara, lecz uderzył głową nad bramką.

20

Zaskakujące uderzenie z lewego skrzydła Koziary. Piłka minęła jednak słupek bramki Widzewa.

18

Dobrze zapędził się na prawym skrzydle Michalski. Próbował zagrać do środka, lecz nic z tego nie wyniknęło.

15

Kwadrans gry za nami. Pierwsze minuty pokazują, że obie strony nie mają przed sobą kompleksów. Zapowiadają się kolejne świetne minuty.

13

Radzą sobie z zagrożeniem łodzianie.

12

Krótko rozegrany rzut wolny i fauluje Kozłowski. Rzut wolny.

12

Akcja lewą stroną gospodarzy i blokują centrę widzewiacy. Korner.

9

Do centry dopadł Świderski i uderzył nad poprzeczką.

8

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Mąki zamknął Miller i tyłem głowy oddał strzał. Rzut rożny.

7

Świderski wybija głową dośrodkowanie Kajcy.

6

Faulowany na prawym skrzydle Domżalski. Rzut wolny dla gospodarzy.

5

Radzą sobie z zagrożeniem goście i wybijają piłkę. Po chwili kolejne podanie kierowane jest do Świderskiego. Uprzedza go jednak Niżnik.

4

Dobra próba górnej piłki do Millera. Kuciński wybił to zagranie na korner.

3

Widzew próbuje wysoko pressować rywali. Nic jednak z tego nie wynika.

1

Ręką zagrywa w środku pola Świderski.

1

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie: Niźnik – Kowalczyk, Zakrzewski, Bany, Kuciński – Kacja, Zajączkowski – Miarka, Koziara, Domżalski – Majik

Rezerwowi: Zięba – Dyszy, Marcfeld, Klofik, Mater, Czarnota, Jurków

Widzew Łódź: Wolański – Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pigiel – Michalski, Kazimierowicz, Radwański, Miller – Mąka, Świderski

Rezerwowi: Humerski – Rakowski, Kostkowski, Niedziela, Ostaszewski, Kwiek, Gołębiewski.
Z lekkim opóźnieniem meldujemy się w Nowym Mieście Lubawskim. Za chwilę obie drużyny wyjdą na plac gry, a my podamy składy.
Zarejestruj się w LSbet i zgarnij 20 PLN bez depozytu!
Zapowiada się bardzo ciekawe starcie. Czy widzewiacy przełamą złą passę? Może Finishparkiet wskoczy na podium ligowej tabeli? Zapraszamy na relację od godziny 10:45.
Tymczasem Finishparkiet jako jedyna drużyna w lidze nie stracił jeszcze nawet punktu na własnym stadionie. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego wygrali dwa ostatnie mecze, a do widzewiaków tracą tylko punkt. W poprzednim sezonie dwukrotnie okazali się lepsi od łodzian.
Łodzianie po sześciu zwycięstwach z rzędu popadli w lekki kryzys i w ostatnich dwóch potyczkach zanotowali remisy. Przełożyło się to na utratę pozycji lidera. Do Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki, widzewiacy tracą już pięć punktów. Mają co prawda jeszcze do rozegrania niedzielne spotkanie, ale ewentualna strata punktów będzie wiele kosztować czerwono-biało-czerwonych.
Na początek niedzieli zapraszamy na relację z Nowego Miasta Lubawskiego, gdzie zmierzą się dwie z trzech najlepszych drużyn poprzedniego sezonu. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie podejmie łódzki Widzew.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.