Betclic 2. Liga

Radomiak Radom – GKS Jastrzębie

1:1

finał (0:0)

01.10.2017, 17:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu • 11 • 11. kolejka • Bartosz Biernacki

Mecz w Radomiu pomiędzy Radomiakiem Radom, a GKS-em Jastrzębie zakończył się remisem 1:1! Oba zespoły miały wiele sytuacji, których nie potrafiły wykorzystać. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje! (18:58:00)

90+4

90+4

Goście mieli jeszcze ostatnią świetną akcję, ale obronił ten strzał Gostomski.

90+2

Bemba wychodził na czysta pozycję, ale obrona Jastrzębia była szybsza.

90+1

Sędzia dolicza 4 minuty.

90

Gol dla Radomiaka!
Bezbłędnie wykonany rzut karny przez Leandro. Radomiak wyrównuje!

90

Dawid Weis ukarany kartką za brutalny faul w polu karnym GKS-u.

90

Karny dla Radomiaka!

88

Przed jeszcze jedną szansą Radomiak, ale GKS nie dał się zaskoczyć. Bardzo dobrze gra dziś obrona gości.

87

Tempo gry w końcówce tego meczu zdecydowanie osłabło.

85

Mocne dośrodkowanie Kamila Cupriaka, ale nie miał kto przejąć tej piłki.

84

Jeszcze raz w ataku GKS.Broni Gostomski.

83

Ostatnia zmiana w tym meczu. Z boiska zszedł Bartosz Semeniuk. Grać będzie w ostatnich 10 minutach Tomasz Dzida.

80

Piłka w siatce Radomiaka! Sędzia jednak dopatrzył się spalonego.

78

Radomiak atakuje. Brakuje pomysłu i dokładności w rozgrywanych akcjach po stronie Zielonych pomimo tego, że goście zdecydowanie nie są już tak groźni.

76

Ostatnia zmiana gospodarzy. Schodzi Maciej Filipowicz. Jego miejsce zajął Wolak.

75

Kamil Jadach zostaje zmieniony przez Daniela Szczepana.

73

Kolejna zmiana w Radomiaku. Schodzi Brągiel. Grać teraz będzie Jabłoński.

72

Próba Cupriaka. Piłka trafia wprost w ręce Drazika.

71

Radomiak był blisko wyrównana. Zamiast w piłkę napastnik trafił w rywala. W odpowiedzi GKS.

69

Kamil Cupriak zmienia Damiana Jakubika.

68

Jeszcze rożny dla gości. Gostomski broni bez najmniejszych problemów.

66

Kibice w Radomiu jak zawsze nie zawodzą. Oprawa robi piorunujące wrażenie.

65

Damian Tront ukarany kartką za faul na Leandro.

64

Rożny dla Radomiaka. Pewnie broni Drazik.

63

Schodzi z boiska Ali, a jego miejsce zajmuje Damian Zajączkowski.

63

Peter Mazan zmienia Coline.

61

Świdzikowski minimalnie nad bramką.

61

Dziś grają bardzo podobne zespoły, które charakteryzuje solidna defensywa. Co prawda, obydwa mają mało straconych bramek, ale kibice mogą być pewni, że żaden z teamów nie będzie zamierzał wyłącznie do tego, aby się bronić.

59

Faulowany Bemba. Radomiak zacznie od stałego fragmentu gry.

55

Radomiak zabrał się ostro do ataku. Blisko teraz pozytywnego zakończenia był Leo. Nadal wynik bez zmian.

53

Gol dla Jastrzębia!
Świetna akcja GKS-u. Kamil Jadach przechwycił piłkę w polu karnym i oddał pewny strzał na bramkę Gostomskiego. Radomiak przegrywa u siebie 0:1 z GKS-em Jastrzębie.

50

Ukarany kartką został jeden z zawodników Zielonych – Damian Jakubik.

50

Szybka kontra gości, ale pewnie w bramce broni Gostomski.

49

Rzut rożny dla Radomiaka.

48

Ładny strzał Leandro. Bramkarz GKS Jastrzębie broni z trudem.

46

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Początek spotkania był po stronie GKS-u, ale po kwadransie to już gospodarze przejęli pałeczkę. Zapraszamy za kilka minut na dalszy ciąg relacji live!

45+2

45

Ali próbował wymusić rzut karny. Sędzia nie dał się oszukać i ukarał zawodnika GKS-u kartką.

45

Sędzia dolicza 2 minuty.

44

Dominik Kulawik schodzi z boiska. Jego miejsce zajmie Dawid Weis.

43

Ładne uderzenie z dystansu Bemby, ale piłkę wyłapuje Drazik.

42

Krzysztof Gancarczyk ukarany żółtym kartonikiem.

40

W 40 minucie kartkę jeszcze złapał Jakub Rolinc.

37

Groźna wrzutka w pole karne, ale ponownie zabrakło precyzji w zakończeniu tej akcji. Końcówka pierwszej połowy zdecydowanie po stronie gospodarzy.

34

Radomiak atakuje. Żadna akcja jednak jak na razie bez większych efektów.

32

Szybka kontra Zielonych. Colina pędził z piłką przez pół boiska, ale na końcu niedokładnie dośrodkował. Piłkę jeszcze przechwycił Jakubik. Niestety ten strzał wylądował wysoko nad bramką Drazika.

30

Rożny dla Jastrzębia.

29

Było teraz bardzo groźnie w polu karnym Radomiaka. Piłka odbiła się od dwóch zawodników i o mały włos nie wpadła do bramki.

26

Z każdą kolejną minutą Radomiak coraz częściej dochodzi do głosu. Goście po kilkunastu intensywnych minutach postanowili cofnąć się na własną połowę

24

Bemba podawał w okolice pola karnego do Leo. Brazylijczyk był jednak na spalonym.

21

Dariusz Brągiel ofiarnie przy bocznej linii wywalczył rzut rożny. Ponownie corner dla gospodarzy.

18

Radomiak próbuje opanować sytuację. Bemba przejmuje piłkę i spokojnie Radomiak rozgrywa kolejną akcję.

16

Corner dla GKS-u. Jeszcze jeden stały fragment. Potężne uderzenie jednego z napastników gości, ale sytuacje ratuje Gostomski.

13

Brągiel doznał jakiegoś urazu. Chwila przerwy. Wracamy do gry.

11

To mógłby być najładniejszy gol tego sezonu w II lidze! Z własnej połowy rozpędzał się Colina podał na wolne pole do Dariusza Brągiela, a ten z pierwszej piłki wrzucił w pole karne. Tam Leandro zatrzymał dwóch obrońców a z powietrza uderzył Rolinc. Do szczęścia zabrakło niewiele...

10

Klabnik został ukarany kartką za brzydki faul.

8

Radomiak wywalczył piłkę i zacznie od autu na wysokości własnego pola karnego.

5

Grudniewski został faulowany. Radomiak zacznie od rzutu wolnego w środkowej części boiska.

3

Pierwsza bardzo groźna akcja gości. Gostomski broni, ale z problemami. Jeszcze rożny dla GKS-u. Niestety niedokładne podanie i od bramki Radomiak.

1

Od środka zaczął Radomiak.

1

Piłkarze zaraz pojawią się na murawie. Za kilka minut pierwszy gwizdek.
Trwa rozgrzewka. Kibice powoli zapełniają sektory.

Radomiak Radom:
Gostomski – Jakubik, Klabnik, Świdzikowski, Grudniewski, Filipowicz, Bemba, Colina, Rolinc, Brągiel, Leandro

Rezerwowi: Adamczyk, Hodowany, Stanisławski, Wolak, Mazan, Cupriak, Jabłoński

GKS 1962 Jastrzębie:
Drazik – Pacholski, Jadach, Ali, Kulawik, Szymura, Ruda, Tront, Semeniuk, Gancarczyk, Mazurkiewicz

Rezerwowi: Szelong, Weis, Dzida, Szczęch, Szczepan, Zajączkowski, Kuś

Sędziowie: Marcin Szrek (Kielce).
Dzisiejszy mecz to starcie z czołówki tabeli II ligi. Radomiak zajmuje drugie miejsce w tabeli, a GKS plasuje się na trzeciej lokacie. Gospodarze mają jak na razie 3 punkty przewagi nad rywalem.
Zaraz poznamy składy obu drużyn.
Witam Państwa ze stadionu MOSiR w Radomiu!
Serdecznie zapraszamy na naszą relację! Emocje gwarantowane!
Kto okaże się lepszy? O tym zadecyduje dyspozycja dnia. Minimalnym faworytem będzie Radomiak.
Zieloni to jedyny zespół na II-ligowym froncie, który w bieżącej kampanii jeszcze nie przegrał. Podopieczni Jerzego Cyraka chcą podtrzymać znakomitą passę.
Radomiak awansować do II ligi chciał już sezon temu. Wtedy się nie udało, ale w tym roku ma być inaczej.
Po dziesięciu kolejkach jastrzębianie plasują się na trzecim miejscu w tabeli. Co prawda to dopiero początek sezonu, ale GKS nie ukrywa swoich wysokich aspiracji.
GKS 1962 Jastrzębie w tym sezonie spisuje się rewelacyjnie. Ekipa Jarosława Skrobacza w tamtym sezonie grała jeszcze w III lidze, ale przeskok o klasę wyżej nie okazał się dla niej brutalny.
Mecz na szczycie tabeli w Radomiu! Radomiak podejmie GKS 1962 Jastrzębie.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.