Betclic 2. Liga

Rozwój Katowice – Gryf Wejherowo

0:3

finał (0:0)

30.09.2017, 15:00 • Stadion Rozwoju, Katowice • 11 • 11. kolejka • Info o zminach stanu (Jarek)

Do przerwy było bezbramkowo, ale w drugiej odsłonie wyraźnie lepiej zaprezentowali się przyjezdni, którzy zwyciężają 3:0! Trzy punkty jadą tym samym do Wejherowa. Gryf ma powody do radości, bo choć na chwilę opuści strefę spadkową. Dziękuję za uwagę! (17:02:00)

90

90

Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Okuniewicz, na boisku pojawia się Banaszak.

87

Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Wicon, na boisku pojawia się Małolepszy.

82

Gol dla Gryfa!

Dobijają rywali przyjezdni! Tym razem bramkę dla ekipy z Wejherowa zdobywa PIOTR OKUNIEWICZ!

80

Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Gabor, na boisku pojawia się Ptak.

72

Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Bętkowski, na boisku pojawia się Lazar.

70

Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Płonka, na boisku pojawia się Kamiński.

65

Podwyższają prowadzenie przyjezdni! Z rzutu karnego golkipera Rozwoju pokonuje ŁUKASZ NADOLSKI!

48

Przyjezdni wychodzą na prowadzenie! Na listę strzelców wpisuje się RAFAŁ MACIEJEWSKI, który zaczynał to spotkanie jako rezerwowy!

46

Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Gierszewski, na boisku pojawia się Maciejewski.

46

Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Marchewka, na boisku pojawia się Żak.

46

Żadnej z drużyn nie udało się jak na razie zdobyć bramki. Czy po przerwie, w starciu reklamowanym jako "mecz o sześć punktów", którejś ekipie się to uda?

45

29

Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Jaroszek, na boisku pojawia się Barwiński.

20

Po dwudziestu minutach gry bez bramek w Katowicach. Miejmy nadzieję, że kolejne minuty przyniosą więcej emocji.