Puchar Polski

Sokół Ostróda – Górnik Zabrze

1:3

finał (1:0)

09.08.2017, 19:00 • Stadion Miejski, Ostróda • 1/16 finału • Info o zminach stanu (Piotr Grabowski (@@19pjotr93))

Świetne widowisko w drugiej połowie! Sokół walczył, jednak doświadczenie wygrało. Górnik zasłużenie zwycięża 3:1 i pewnie awansuje do kolejnej rundy. Zabrzanie musieli się nieco podenerwować, jednak z minuty na minutę się rozpędzali i w końcu pewnie pokonali rywala! (20:59:58)

90+5

90+5

Gol dla Górnika Zabrze!
Świetna kontra zabrzan prawą stroną. W końcu odegranie futbolówki na 16 metr do RAFAŁA WOLSZTYŃSKIEGO, który pewnym strzałem po raz drugi pokonuje w dzisiejszym spotkaniu golkipera rywali.

90+4

Kolejny korner dla zabrzan, ale tym razem Sokół w porę oddala zagrożenie!

90+3

Kolejna akcja zabrzan. Prawą stroną zbiega Wolsztyński i dogrywa przed bramkę w poszukiwaniu Kądziora, ale nie w czas!

90+2

Ależ gorąco po rzucie rożnym! Golkiper gospodarzy wybija piłkę z linii bramkowej! Sporo szczęścia!

90+1

Arbiter dolicza pięć minut do drugiej części tego spotkania!

90+1

Zabrzanie w szybkiej akcji przez środek, jednak uderzenie z 16 metra Wolsztyńskiego zablokowane i jedynie korner!

89

Kolejna akcja Sokoła prawą stroną, ale zagranie do przodu okazuje się nieco za mocne.

88

Sokół nieco mocniej przycisnął. Gospodarze w ostatnim czasie mocniej atakują, bo do końca coraz mniej czasu!

87

Rzut wolny dla drużyny z Ostródy. Centra z prawej strony boiska przed bramkę, ale nieco za wysoka. Z piątego metra rozpocznie Pawłowski.

85

Świetna kontra w wykonaniu zabrzan! Akcja lewą stroną i w końcu odegranie na 16 metr do DAMIANA KĄDZIORA, który pewnym uderzeniem pokonuje bezradnego w tym wypadku golkipera Sokoła!

84

Po dośrodkowaniu z narożnika boiska gracze Górnika szybko oddalają zagrożenie.

83

Gorąco pod bramką zabrzan! Centra z rzutu wolnego na piąty metr i goście zmuszeni wybijać piłkę na korner!

82

Kontra lewą stroną boiska w wykonaniu gospodarzy, jednak Szeweluchin fauluje rywala i będzie stały fragment gry z okolic pola karnego Pawłowskiego!

80

Żółtą kartkę otrzymuje Olszewski (Górnik Zabrze).

79

Dośrodkowanie przed bramkę do Rafała Wolsztyńskiego, ale ten nieczysto trafia w piłkę.

77

Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Mykytyn, na boisku pojawia się Bieńkowski.