Betclic 1 Liga

Wigry Suwałki – GKS Tychy

1:2

finał (1:1)

30.07.2017, 19:47 • Stadion Miejski, Suwałki • 1 • 1. runda • Adrian Piekarski (@piekarskiadrian)

Tychy wygrywają 2:1 w Suwałkach. To był pechowy mecz w wykonaniu gospodarzy, bowiem przed strzeleniem przez Ćwielonga zwycięskiej bramki dla Tychów, Wigry miały dwa słupki i poprzeczkę. Zwyciężyło jednak doświadczenie GKS Tychy i to oni wywożą z Suwałk trzy punkty.

Dziękujemy za śledzenie tej relacji i zachęcamy do pozostania na naszej stronie! (21:58:20)

90+20

90+19

Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Błanik, na boisku pojawia się Wróblewski.

90+18

Ależ kontrowersja w polu karnym Tychów! Bogusz pada po popchnięciu przez rywala ale sędzia nie dyktuje karnego!

90+17

Żółtą kartkę otrzymuje Łuszkiewicz (GKS Tychy).

90+15

Rzut wolny Wigier pod polem karnym gości. Dadok dośrodkowuje na dalszy słupek ale sędzia odgwizduje spalonego Radeckiego!

90+13

Błanik padł jak rażony w polu karnym Wigier po kontakcie z rywalem.

90+10

Sędzia zarządził krótkąprzerwę na nawodnienie dla zawodników obu drużyn. Już gramy!

90+10

Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Radzewicz, na boisku pojawia się Szumilas.

90+8

Strzał Olszewskiego. Piłka zmierzała przy prawym słupku bramki Dobrolińskiego. Bez problemów piłkę łapie bramkarz GKS-u.

90+7

Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Gąska, na boisku pojawia się Sokołowsk.

90+6

Strzał Tanżyna przewrotką. Piłka minęła o centymetry słupek bramki Zocha.

90+5

Kolejny faul Wigier. Tym razem brutalnie potraktował rywala Dadok. Tym razem również obyło siębez kartki.

90+4

Ostry faul Radeckiego na środku boiska. Obyło sie bez kartki.

90+3

W natarciu goście. Wigry próbują kontratakować.

90+1

Atak Wigier. Obst nie doszedł do rzuconej na wolne pole piłki.

90

Sędzia dolicza 17 minut do podstawowego czasu gry. To skutek przerwy w grze spowodowanej zgaśnięciem jupiterów na suwalskim stadionie.

89

Dośrodkowanie Gąski z rzutu wolnego w pole karne gości, ale gospodarze gubią piłkę.

88

Żółtą kartkę otrzymuje Matusiak (GKS Tychy).

1:2

finał (1:1)

Gole: 17. Rybkicki – 5. Błanik, 78. Ćwielong

Kartki:   30. Klimala (SUW) – 88. Matusiak (GKT), 90+17. Łuszkiewicz (GKT)

Wigry Suwałki: Zoch – Olszewski, Remisz, Klimala, Radecki, Wołkowicz, Bogusz, Jurkowski (K), Rybicki, Gąska, Obst
Zmiany: Wróbel, Asatiani, Dadok, Sokołowski, Kościelny, Bukacki, Mackiewicz

GKS Tychy: Dobroliński – Mańka, Matusiak, Fidziukiewicz, Ćwielong, Błanik, Radzewicz, Łuszkiewicz, Tanżyna, Abramowicz, Bogusławski
Zmiany: Igaz, Biernat, Wróblewski, Szywacz, Pańkowski, Szumilas, Gancarczyk

Sędziowie: Dominik Sulikowski, Jakub Wójcik, Rafał Brieger, Paweł Jarguz (techniczny)