1:1
finał (1:0)
06.07.2017, 17:00 • Complexul Sportiv Raional, Orhei, Moldavsko • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Milsami Orhei – CS Fola Esch
1:1
finał (1:0)
Gole: 37. A. Antoniuc – 58. Dallevedove
Kartki: 6. Graur (MLS), 73. A. Antoniuc (MLS), 76. Mitu (MLS), 83. Bello (MLS) – 36. Laterza (FOL), 72. Kocur (FOL), 90+1. Bechtold (FOL), 90+3. Kirch (FOL) 86. Graur (MLS)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 2:6. Strzały niecelne: 8:6. Rzuty rożne: 5:8. Spalone: 1:0. Foule: 20:17.
Milsami Orhei:
Mîţu – Graur, Craciun, Bogdan, M. Antoniuc – Cojocari (C), Celeadnic – Platica, Andronic, A. Antoniuc – Bello
Zmiany: Apostolachi – Jardan, Ciobanu, Rassulov, Dulghier, Rusnac, Beleveschi
Trener:
CS Fola Esch:
Hym – Laterza, Chrappan, Klein (C), Kirch – Klapp, Muharemović, Dallevedove, Saiti – Kocur, Hadji
Zmiany: Cabral – Bernard, Martin-Suarez, Bechtold, Pierrard, Bensi, Corral
Trener:
Sędziowie: Tarajev – Reinvald, Neemlaid (vš. Estonsko)
Widownia:
1. mecz: Fola - Milsami 2:1
Dacia – Shkendija 16:00 0:4
AEL Limassol – St Joseph's 16:00 6:0
Suduva – Szachtior S. 17:00 2:1
Ordabasy – Široki 17:00 0:0
Milsami – Fola 17:00 1:1
Tirana – Maccabi T.A. 17:00 0:3
Pelister – Lech P. 17:00 0:3
FK Jelgava – Ferencvaros 17:30 0:1
Rabotnički – Tre Penne 17:30 6:0
Trakai – St. Johnstone 18:00 1:0
SJK – KR Reykjavík 18:00 0:2
HJK – Connah's Quay 18:00 3:0
Flora – Domzale 18:00 2:3
Gandzasar – Mladost 18:00 0:3
Kłajpeda – Kajrat 18:00 1:2
Liepaja – Crusaders 18:45 2:0
AIK Solna – Klaksvik 19:00 5:0
FC Vaduz – Bala Town 19:00 3:0
Slovan – Piunik 19:00 5:0
Botew – Partizani 19:00 1:0
Dunav Ruse – Irtysz Pawłodar 19:00 0:2
Rużomberok – Vojvodina 19:00 2:0
Differdange – Zirä FK 19:00 1:2
Kutaisi – AS Trencin 19:00 0:3
Keşla FK – Mladost Lučani 19:00 2:0
Bangor – Lyngby 19:30 0:3
NSÍ Runavík – Dinamo M. 19:30 0:2
B36 – Kalju 20:00 1:2
Priština – Norrköping 20:00 0:1
FK Sarajevo – Zaria Balti • koniec po rzutach karnych (5:6) 20:00 2:1
Olimpija – VPS 20:15 0:1
Rheindorf – Czichura 20:30 1:1
Sant Julià – Korcza 20:30 0:5
Folgore/Falciano – Valetta 20:30 0:1
Zeta – Żeljeznicar 20:30 2:2
Floriana – Crvena Zvezda 20:30 3:3
Jagiellonia – Dinamo Bt. 20:30 4:0
Vasas Budapešť – Beitar 20:30 0:3
Sutjeska – Lewski 20:30 0:0
Gorica – Szirak 20:30 2:2
Derry – Midtjylland 20:45 1:4
Cork City – Levadia 20:45 4:2
Ballymena – Odds BK 20:45 0:2
Coleraine – Haugesund 20:45 0:0
Osijek – UE Santa Coloma 20:45 4:0
Shamrock – Stjarnan 21:00 1:0
Valur – Ventspils 22:00 1:0
Red Imps – Larnaka 22:00 1:1
90+3
90+1
86
83
76
73
72
36
6