Spotkania towarzyskie

Pogoń Szczecin – Cracovia

2:1

finał (0:1)

30.06.2017, 18:00 • Stadion w Grodzisku Wielkopolskim • Info o zminach stanu (Sebastian)

Pogoń Szczecin wciąż niepokonana w okresie przygotowań. Na koniec zgrupowania w Wielkopolsce wygrała 2:1 z Cracovią. Do 81. minuty przegrywała 0:1, ale przeprowadziła piękny pościg. Na trafienie Wdowiaka odpowiedzieli blisko finiszu Kort oraz Gyurcso. (19:55:04)

90

90

Gol dla Pogoni!
Strzelcem bramki ADAM GYURCSO.

Tuż przed końcem regulaminowego czasu Pogoń Szczecin przeprowadziła zabójczą akcję. Ponownie podawał Niepsuj, a wygraną 2:1 zapewnił Portowcom Adam Gyurcso!

85

Do końca regulaminowego czasu pozostało pięć minut. Pogoń chce wykorzystać wiatr w żaglach i jeszcze zdobyć zwycięskiego gola.

81

Strzelcem bramki DAWID KORT.

Wyrównanie w Grodzisku Wielkopolskim! Po składnym rozegraniu, którego przedostatnim ogniwem był Niepsuj strzał do bramki Peskovicia oddał Kort.

75

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Niepsuj. Nie skierował piłki w światło bramki Peskovicia. Michal, który stoi między słupkami Cracovii, jest bratem Borisa, który jest trenerem golkiperów Pogoni.

70

Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Cincadze, na boisku pojawia się Matynia.

70

Nieskuteczni Gyurcso oraz Kort. Mobilni są młodzi podopieczni Probierza, który umiejętnie blokują strzały Pogoni Szczecin.

65

Szewczyk wparował w pole karne Pogoni Szczecin po kontrataku. Już rozmyślał jak spożytkować sytuację sam na sam po podaniu Adamczyka, ale obrońca zdążył wrócić i wyręczył Załuskę.

60

Okres walki w centrum boiska. Minęła godzina sparingu i coraz bliżej zwycięstwa jest drużyna Michała Probierza.

50

Po zmianach Cracovia jeszcze zdezorganizowana, natomiast Pogoń Szczecin szuka wyrównania. Po ostatnim dośrodkowaniu sprytniejsi krakowianie.

46

Cracovia prowadzi 1:0 po 45 minutach. Przewagę Pasów udokumentował strzałem do bramki Wdowiak. W ostatnim kwadransie przed przerwą Pogoń Szczecin odpowiedziała kilkoma atakami, ale nie wyrównała.

45

44

Na boisku upadł Dawid Kort i wychowankowi Pogoni Szczecin jest udzielana pomoc medyczna. Na ławce rezerwowych Skorża ma kilku młodych zawodników.