3 liga, grupa II

Pogoń II Szczecin – Vineta Wolin

2:0

finał (0:0)

15.06.2017, 15:00 • Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, Szczecin • Runda 33 • Sebastian

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:53:52)
Pogoń Szczecin wygrała ostatnie spotkanie na własnym stadionie w sezonie. Ma zagwarantowane w stu procentach utrzymanie. Pierwszego gola zdobył Stańczyk z rzutu karnego w 47. minucie. Wcześniej z 11. metra nie trafił do bramki Lee. Nieudane uderzenie Koreańczyka miało gorzkie konsekwencje dla przyjezdnych. Po przerwie nie potrafili wyrównać, a na dodatek stracili drugiego gola po strzale Pavlasa. Drużyny miały podobną liczbę sytuacji podbramkowych, ale skuteczniejsi byli gospodarze. Vineta nie zwycięża w 18. meczu ligowym z rzędu i na przełamanie pozostało jej ostatnie spotkanie z Lechem II Poznań.

90+2

90

Rozpoczął się doliczony czas meczu.

87

Drugie trafienie odebrało Vinecie ochotę do atakowania. Piłka jest aktualnie za bramką Pogoni i Brylewski nie spieszy się za specjalnie.

85

GOL dla Pogoni!

Druga bramka dla Pogoni i wiadomo już, która drużyna zwycięży w derbach ziemi szczecińskiej. Autor gola dopełnił formalności po płaskim dośrodkowaniu. Miał odsłonięte 90 procent bramki!

82

Przerwa w grze spowodowana urazem Adriana Skorba. Vinecie został na ławce jeden rezerwowy, zarazem drugi trener zespołu.

80

Płaskie uderzenie Adriana Nagórskiego po rajdzie prawym skrzydłem w pole karne Pogoni. Czujnie na linii od początku spotkania Brylewski.

77

Rusek lepiej zastawia piłkę niż zmieniony Wach, ale na wyrównanie to wciąż za mało, a czas ucieka.

75

Skorb napomniany żółtym kartonikiem za przewinienie w bocznym sektorze boiska.

73

Na marginesie warto odnotować, że nowy napastnik Vinety jest bramkarzem.

72

Zmiana w drużynie Vineta Wolin: z boiska schodzi Wach, na boisku pojawia się Rusek.

71

Dwa uderzenia na bramkę szczecinian. Mocna riposta zespołu Pawła Ozgi! Po strzale Adriana Nagórskiego gospodarzy ratowała ostatnia instancja Brylewski.

69

Marczuk w słupek! Obrońca wygrał pojedynek o wysoko zawieszoną piłkę w polu karnym Vinety i zabrało mu centymetrów, by zagwarantować gospodarzom zwycięstwo.

67

Vineta błyskawicznie wykonała rzut wolny na własnej połowie. Spieszy się piłkarzom z Wolina, by nie przedłużyć ogromnego pasma niepowodzeń.

65

Denerwuje się Paweł Sikora, ponieważ jego podopieczni ustawili się dość kunktatorsko po zdobyciu prowadzenia. Stymuluje ich szkoleniowiec.

62

Wolinianie próbują wyrównać. Posyłają piłki w pole karne rezerwistów, ale skutecznie, trochę szczęśliwie broni się drużyna ze Szczecina.

60

Po wrzutce Plebańczyka z rzutu wolnego uderzenie Skorba zostało przyblokowane. Do bezpańskiej piłki dopadł jeszcze Adrian Nagórski i złożył się do anemicznego strzału przewrotką.

57

Górzyński wpadł w pole karne Vinety. Dał się wyprzedzić przeciwnikowi i jedyne, co wywalczyli gospodarze, to korner.