3 liga, grupa III

Piast Żmigród – Ruch Zdzieszowice

1:1

finał (0:0)

31.05.2017, 18:00 • Stadion OSiR, Żmigród • 30 • 30. kolejka • Info o zminach stanu (Piotr)

Koniec meczu. (20:07:17)

89

Gol dla Zdzieszowic!

Ależ strzał Damrata z okolic szesnastego metra! "Ździchy" grając w osłabieniu wyrównują!

83

Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Kiliński, na boisku pojawia się Rudnik.

83

Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Szatkowski, na boisku pojawia się Zyla
.

80

10 minut do końca regulaminowego czasu gry.

79

Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Marzec, na boisku pojawia się Damrat.

71

A teraz to Szatkowski mógł wyrównać! Po wrzutce z rzutu rożnego popularny "Szato" uderza jednak wprost w bramkarza!

68

Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Zapotoczny, na boisku pojawia się Sotor.

65

Osłabiony Ruch miał swoją okazję, ale Bachor chybił głową!

60

Piast mógł prowadzić 2:0, ale drugi raz w dzisiejszym meczu trafia w słupek bramki Kleemanna!

53

Goście przegrywają, a w dodatku będą sobie musieli radzić w "10". Czerwona kartka dla Czaplińskiego.

52

Gol dla Piasta Żmigród!

Kleemann pokonany z linii 11. metra! 1:0 w Żmigrodzie!

51

Ręką w polu karnym zagrał jeden z graczy Ruchu i gospodarze będą egzekwować rzut karny!

46

Do przerwy w Żmigrodzie bez goli. Po jednej bramkowej sytuacji stworzyły sobie obie ekipy.

45

30

30 minut gry za nami i nadal 0:0, choć przed chwilą gości uratował w słupek. W sytuacjach bramkowych mamy zatem remis.

16

Idealna sytuacja na zdobycie bramki dla Ruchu Zdzieszowice! Dobre dośrodkowane w pole karne, ale Zapotoczny obił tylko słupek!