0:5

finał (0:1)

17.05.2017, 18:00 • Stadion przy ul. Sportowej 1 | Nowa Ruda • Izolt

90+3

Przegrywamy aż 0:5,drużyna z Barda ewidentnie zasługuje na to miejsce na którym są (19:56:59)

88

Gol dla Unii Bardo!
Strzelcem bramki Wandzel

87

Zmiany w drużynie Unia Bardo: z boiska schodzą Robak oraz Wandzel , na boisku natomiast pojawiają się Madej oraz Spyrka .

80

Strzelcem bramki Kuzka

79

Zmiana w drużynie Unia Bardo: z boiska schodzi Świerzawski , na boisku pojawia się Wiszowaty .

78

Gol dla Unii!
Strzelcem bramki Okrojek.

78

Zmiana w drużynie Unia Bardo: z boiska schodzi Stasinski, na boisku pojawia się Salbierz.

65

Zmiana w drużynie Unia Bardo: z boiska schodzi Szabat , na boisku pojawia się Gerlach.

64

Sam na sam dla barda i napastnik nie trafia

59

Druga żółta dla Michała...

57

STASIŃSKI odbija bramkarzowi piłkę sprzed nosa i trafił w boczną siatkę!!!

54

Ręka w polu karnym barda ale sędzia nie dyktuje karnego dla piasta!

53

Wolny piasta i piłka po dobidce na rozny

47

Strzelce bramki Robak

46

Zmiana w drużynie Unia Bardo: z boiska schodzi Czachor, na boisku pojawia się Grudzień.

46

45

Pierwsza połowa skończona. Mimo czerwonej kartki w 1 połowie, przegrywamy jak w meczu z Wiwą 0:1.
Do usłyszenia za ok. 15 minut

0:5

finał (0:1)

Gole: 2. Sztaba, 47. Robak, 78. Okrojek, 80. Kuzka, 88. Wandzel

Kartki:   30. Starczukowski (PNR)   59. Starczukowski (PNR)   14. Zieliński (KSU)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 8:12. Strzały niecelne: 6:5. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 1:4. Foule: 7:6.

Piast Nowa Ruda: Mańczyk – Buryn, Rzeczycki, Schmidt, Starczukowski – Rosoliński, Mika, Lis – Stasiński, Fatyanov, Kołat.
Zmiany: Kuczaj – Bolek, Bolisęga, Salbierz.

Unia Bardo: Gembara – Pietrzak, Okrojek, Czachor ,Świerzawski – Wandzel , Robak – Kuska , Zieliński, Szabat -Włodarczyk.
Zmiany: Susz, Madej, Styrka, Gerlach, Duziej, Glowak, Wiszowaty.

Sędziowie: Jakub Krawczun (OZPN Wrocław | III Liga) – -