3 liga, grupa II

Pogoń II Szczecin – GKS Przodkowo

1:0

finał (0:0)

12.04.2017, 16:00 • Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, Szczecin • Runda 23 • Sebastian

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:49:26)
Pojedynek rozegrany w ulewie zakończył się szczęśliwie dla Pogoni II Szczecin, która wygrała 1:0 z GKS Przodkowo. Jedyne trafienie w mało barwnym spotkaniu to dzieło zmiennika Bochnaka. Przyjezdni mieli niewiele argumentów, by zwyciężyć, a na dodatek nie zachowali koncentracji w obronie w 70. minucie. Pogoń odbiła się z dołu tabeli i zwiększyła szansę na utrzymanie. GKS Przodkowo może osunąć się z dobrej lokaty.

90+3

90+1

Doliczony czas meczu i gospodarze trzymają GKS Przodkowo daleko od bramki Hengera.

90

Przewinienie taktyczne Gawrona na żółtą kartkę blisko koła środkowego.

88

Zmiana w drużynie Pogoń II Szczecin: z boiska schodzi Zieliński, na boisku pojawia się Marczuk.

87

Wycofanie piłki z narożnika boiska przed pole karne GKS Przodkowo. Nie oddali strzału gospodarze, ale utrzymali piłkę na połowie przeciwnika.

85

Zmiana w drużynie GKS Przodkowo: z boiska schodzi Powszuk, na boisku pojawia się Patok.

83

Niewiele dobrego skonstruowali goście w ostatnich minutach, a czas im ucieka. Za moment ostatnia zmiana trenera Letniowskiego.

81

Zaskakująco niebezpieczne uderzenie głową po dośrodkowaniu GKS Przodkowo z rzutu wolnego. Niebezpieczne, ponieważ piłka nabrała poślizgu w błocie przed bramką Hengera.

80

Przewinienie taktyczne i żółta kartka dla Jopka.

79

Odpowiedź Pogoni na rozegranie GKS Przodkowo. Akcja dwójkowa z wykorzystaniem Sebastiana Kowalczyka i gospodarze wywalczyli korner.

78

Po jednej zmianie zostało obu trenerom. Piłkarze rezerwowi jeszcze się rozgrzewają i czekają na decyzje.

77

Zmiana w drużynie GKS Przodkowo: z boiska schodzi Kwaśnik, na boisku pojawia się Frankowski.

75

Pozostał kwadrans drużynie z Przodkowa. Krótko po swojej najlepszej sytuacji podbramkowej została użądlona przez Pogoń i ma problem.

73

Po zmianie wyniku szczecinianie nie zmieniają swojego sposobu na granie. Nadal utrzymują się w posiadaniu piłki dłużej niż GKS Przodkowo.

71

Zmiana w drużynie GKS Przodkowo: z boiska schodzi Duszkiewicz, na boisku pojawia się Domjan.

70

GOL dla Pogoni!
Strzelcem bramki MATEUSZ BOCHNAK

Pogoń wyszła na prowadzenie w końcówce spotkania i ma czego bronić! Podanie z głębi pola do samotnego Bochnaka, którego nie przestraszył na przedpolu Kotłowski. Lokowane uderzenie zmiennika w sytuacji sam na sam na 1:0.

68

Krótko przed serią zmian najlepsza sytuacja podbramkowa GKS Przodkowo! Mocno zapachniało prowadzeniem gości po rzucie wolnym. Łapigrowski został pozostawiony bez krycia i jego strzał z kilku metrów zatrzymał Henger! Miał szczęście bramkarz Pogoni, że piłka leciała blisko niego.