3 liga, grupa III

Pniówek Pawłowice Śląskie – Ruch Zdzieszowice

1:0

finał (1:0)

01.04.2017, 16:00 • Gminny Ośrodek Sportu, Pawłowice Śl. • Runda 20 • Info o zminach stanu (Jarek)

Pniówek na własnym stadionie zwycięża 1:0 po bramce autorstwa Adama Krakowskiego. Dziękuję za uwagę! (18:28:57)

90

75

Cały czas utrzymuje się prowadzenie gospodarzy. Tymczasem dwie zmiany w zespole gości. W miejsce Marca oraz Czaplińskiego pojawiają się Wanat i Włodarczyk.

65

Do końca spotkania pozostało dwadzieścia pięć minut gry. Zawodnicy Ruchu jak na razie nie są w stanie odpowiedzieć na gola rywali.

62

Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Zapotoczny, na boisku pojawia się Kiliński.

46

W samej końcówce pierwszej połowy gola zdobywają gospodarze. Na drugą połowę wracamy za piętnaście minut.

45+2

45+1

Gol dla Pniówka!
Strzelcem bramki KRAKOWSKI.

37

Żółtą kartkę otrzymuje Szatkowski (Ruch Zdzieszowice).

35

Przed momentem swoje okazje mieli przyjezdni, jednak zwycięsko z tych starć wyszła defensywa Pniówka. Cały czas bez goli.

15

Jak na razie utrzymuje się bezbramkowy rezultat w Pawłowicach. Czekamy na jakiekolwiek okazje strzeleckie.

1

Serdecznie zapraszam na zapis najważniejszych wydarzeń jednego z meczów III grupy trzeciej ligi. W Pawłowicach Śląskich miejscowy Pniówek podejmie Ruch Zdzieszowice. Za pośrednictwem naszego portalu mogą Państwo śledzić zmiany wyniku w tym spotkaniu!
Witamy. Mecz rozpocznie się o 16:00 i będziemy informować o zmianach stanu..