26.03.2017, 14:45 • Hala sportowa Muszyna • 26. kolejka • Krystian Kocerba

0:0

Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia pozostałych relacji na portalu lajfy.com! (16:43:47)

0:0

Pierwsze dwa sety to całkowita deklasacja gospodyń i jednostronne spotkanie. W trzeciej odsłonie podopieczne Ryszarda Litwina prowadziły 14:10 i wydawało się, że wygrają gładko 3:0. W tym momencie przebudziły się zawodniczki z Piły, a nieco gorsza postawa zespołu z Muszyny sprawiła, że PTPS wygrał trzeciego seta. Czwarta odsłona to ponowna dominacja miejscowych i tym samym zwycięstwo 3:1 dla Muszynianki przerywa pasmo 6 porażek z rzędu tej ekipy.

0:0

MVP spotkania została wybrana zawodniczka Muszynianki – Marina Cvetanović, która zdobyła w meczu 25 punktów!

25:16

Czwarty set skończony.

25:16

Maja Savić kończy spotkanie atakiem ze środka!

24:16

Czas dla Muszynianki.

24:16

Punkt dla PTPS-u po błędzie Cikiriz.

24:15

Myli się na zagrywce Cvetanović, spory aut.

24:14

Skuteczny atak Cvetanović z prawej strony boiska.

23:14

Minimalny aut z zagrywki zawodniczki z Muszyny.

23:13

Jeszcze jeden skuteczny blok gospodyń. Stencel zatrzymana na prawym skrzydle przez Cvetanović.

22:13

Podwójny blok Muszynianki i Savić zatrzymuje na środku siatki Agatę Babicz.

21:13

Złe przyjęcie Baran po ataku Cvetanović.

20:13

Błąd w ataku siatkarek PTPS-u.

19:13

Czas dla Piły.

19:13

Savić wykorzystuje bardzo intuicyjną sytuację na środku siatki.

18:13

Cvetanović mocno i skutecznie po przekątnej z lewej flanki.

17:13

Atakiem ze środka kończy Dumancić.

17:12

As serwisowy Cikiriz po złym przyjęciu pilanek.

3:1

Polski Cukier Muszynianka: Szabó, Savić, Grejman, Wawrzyniak, Čikiriz, Pasznik, Sosnowska, Wójcik, Wilk, Cvetanović, Sredić, Medyńska (libero)

ENEA PTPS Piła: Piśla, Kucharska, Austin, Kwiatkowska, Baran, Kukulska, Stencel, Ogoms, Babicz, Dumancić, Szubert, Urban, Markiewicz (libero), Kucińska (libero)

Sędziowie: Sędzia pierwszy: Bogumił Sikora Sędzia drugi: Janusz Cyran Komisarz: Jerzy Kajzer Kwalifikator: Piotr Dudek