3:1

finał (25:23, 20:25, 25:23, 25:23)

23.03.2017, 20:30 • Play-off • Tomek

24:22

Marko Ivović atakuje w aut. Weryfikacja. Decyzja została utrzymana. Piłki meczowe da gospodarzy.

21:22

Niestety. Bardzo mocno zaserwował Ngapeth, zachwiał przyjęcie Ivović, który następnie został zablokowany. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

19:22

Świetny serwis Schopsa i potem wyraźnie w aut atakuje Vettori! Przerwa dla Azimutu.

17:19

Kontra rzeszowian i kończy piłkę Marko Ivović! Dwupunktowa przewaga Asseco Resovii!

15:16

W siatkę również Maxwell Holt. Druga przerwa techniczna w czwartej partii.

12:14

Jochen Schops! Reprezentant Niemiec popisał się asem serwisowym!

10:10

Mamy remis! John Gordon Perrin popisał się asem serwisowym! Przerwa dla Azimutu.

10:6

Autowy atak w trudnej sytuacji Jochena Schopsa. O czas poprosił Andrzej Kowal.

8:6

Kevin Le Roux skończył atak na środku siatki. Pierwsza przerwa techniczna.

5:2

Asem serwisowym popisuje się Earvin Ngapeth.

3:0

Z prawego skrzydła po skosie w aut atakuje Jochen Schops. Sprawdza Andrzej Kowal.

25:23

Luca Vettori ustrzelił serwisem Mateusza Masłowskiego.

24:23

Bardzo pewny atak z prawej flanki Vettoriego. Piłki setowe dla Azimutu.

22:21

Niestety. Asem serwisowym popisuje się Earvin Ngapeth.

20:21

Brawo! Na podwójnym bloku zatrzymany został Earvin Ngapeth! Przerwa dla gospodarzy.

18:18

Zatrzymany na środku siatki został Bartłomiej Lemański. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

14:17

Po taśmie w aut atakuje Jochen Schops. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

11:16

Maxwell Holt serwuje w siatkę. Druga przerwa techniczna w trzecim secie.

6:10

John Gordon Perrin! Kanadyjczyk ustrzelił serwisem Nemanję Petricia!

5:8

Decyzja utrzymana. To był aut. Pierwsza przerwa techniczna w trzeciej partii.

5:8

Autowy serwis Maxwella Holta. Sprawdza jednak szkoleniowiec Azimutu.

3:6

Dotykają siatki gospodarze! Przerwa dla Azimutu Modena. Bardzo dobry początek seta w wykonaniu rzeszowian!

20:25

Marko Ivović kończy atak z lewego skrzydła! Resovia wygrywa drugiego seta i w całym meczu mamy remis 1:1!

20:24

Za darmo oddają gospodarze i na kontrze skutecznie atakuje Jochen Schops! Piłki setowe dla rzeszowian!

20:22

Na potrójnym bloku zatrzymany został Earvin Ngapeth! Przerwa dla Azimutu!

19:20

Kapitalna zagrywka Thibault Rossarda! Mamy punkt!

19:17

W siatkę z szóstej strefy atakuje Marko Ivović. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

16:17

Jochen Schops przedziera się przez podwójny blok na kontrze! Przerwa dla Azimutu!

16:16

A jednak! Było boisko i mamy remis!

17:15

Ależ niewiele zabrakło! Zatrzymany został Nemanja Petrić i piłka spadła chyba na niewielki aut. Sprawdza Andrzej Kowal.

16:14

Dawid Dryja serwuje w siatkę. Druga przerwa techniczna w tej odsłonie.

8:7

Niestety, to było boisko. Pierwsza przerwa techniczna w drugiej odsłonie.

7:8

Autowy serwis gospodarzy. O sprawdzenie poprosili jednak gracze Azimutu.

5:5

Ustrzelony zagrywką przez Ngapeth'a został John Gordon Perrin.

2:2

Kevin Le Roux popisuje się asem serwisowym.

0:3

Swoje szanse w tej akcji zmarnowała Asseco Resovia, jednak pomylił się również Petrić! Sprawdzają gospodarze.

25:23

Earvin Ngapeth trafił zagrywką Johna Gordona Perrina! Niestety seta wygrywają gospodarze!

24:23

Atak z prawej flanki skończył Earvin Ngapeth. Piłka setowa dla Azimutu.

23:22

Ależ szkoda! Kiepsko przyjął Earvin Ngapeth i miał potem trudną pozycję do ataku! Obił jednak piłką jednego z rzeszowian. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

21:20

W aut atakuje Luca Vettori. Asseco Resovia zbliża się do przeciwników i mamy czas dla Azimutu Modena.

19:15

Na drugą stronę przyjął Masłowski. Atak ze środka skończył Le Roux. Przerwa dla Andrzeja Kowala.

16:14

Mocny serwis Marko Ivovicia, ale niestety piłka nie trafiła w boisko. Druga przerwa techniczna. Nieznacznie prowadzi Azimut.

13:13

Ależ zagrywka Jochena Schopsa! Piłka wpada w boisko i o czas poprosił szkoleniowiec Azimutu Modena!

12:8

Niełatwa piłka do Ivovicia, który nie skończył ataku. Potem pewnie Earvin Ngapeth. Sprawdza Andrzej Kowal.

9:7

Ajajaj! Niestety, asem serwisowym popisał się Nemanja Petrić. Przepuścił piłkę Perrin.

8:7

Niewielki aut po serwisie Fabiana Drzyzgi. Pierwsza przerwa techniczna w pierwszej partii.

3:1

Azimut Modena: Petrić, Orduna, Massari, Swan Ngapeth, Earvin Ngapeth, Le Roux, Piano, Holt, Travica, Onwuelo, Vettori, libero: Rossini.

Asseco Resovia Rzeszów: Jaeschke, Lemański, Perrin, Tichacek, Dryja, Ivović, Rossard, Schops, Drzyzga, Możdżonek, Winters, libero: Masłowski.

Sędziowie: Epaminondas Gerothodoros – Bogdan Laurentiu Stoica.