Liga Mistrzów

Cucine Lube Civitanova – PGE GiEK Skra Belchatow

2:3

finał (26:24, 25:16, 26:28, 15:25, 13:15)

22.03.2017, 20:30 • Palasport Eurosuole Forum, Civitanova Marche • Play-off • Adam Ka

13:15

Kończy atak z lewego skrzydła po przekątnej Bartosz Kurek. Zwycięstwo bełchatowian na otarcie łez!

12:14

Trafia w dziewiąty metr z lewej strony siatki Bartosz Kurek i Skra ma piłkę meczową!

5:7

As serwisowy Bartosza Kurka!

1:2

As serwisowy. Tuż przy linii bocznej trafia Michał Winiarski!

15:25

Próba obrony w wykonaniu gospodarze. Mylą się jednak Włosi i Skra doprowadza do tie-breaka!

14:24

As serwisowy na koncie Karola Kłosa. Piłka setowa dla gości!

13:21

As serwisowy Bartosza Kurka. Piłka po taśmie ląduje w boisku!

8:12

Bardzo dobra zagrywka w boisko Karola Kłosa. O czas prosi Gianlorenzo Blengini – trener Cucine Lube Civitanova!

26:28

Znów skuteczny Bartosz Kurek. Tym razem uderzenie po bloku w aut przyjmującego Skry i goście z Bełchatowa nie złożyli jeszcze broni!

26:27

Bartosz Kurek atakuje po przekątnej w narożnik boiska na lewej flance. Piłka setowa dla gości!

26:25

Między blokiem, a antenką atakuje w boisko na lewej stronie siatki Denis Kaliberda. Kolejna piłka meczowa dla Włochów!

25:24

Prosta, szybka akcja Włochów. Ze środka trafia w wolne pole Enrico Cester. Znów mamy piłkę meczową dla gospodarzy!

24:23

Kończy akcję na lewym skrzydle Klemen Cebulj. Techniczne uderzenie Słoweńca po skosie. Piłka meczowa dla Cucine Lube Civitanova!

23:22

Alberto Casadei trafia zagrywką Kacpra Piechockiego. Wychodząc na prowadzenie w końcówce gospodarze!

17:18

Notuje asa serwisowego Enrico Cester. Piłka w boisku, a Philippe Blain – trener PGE Skry Bełchatów prosi o czas!

14:18

As serwisowy na koncie Marcina Janusza!

12:12

As serwisowy Davide Candellaro. Piłka bezpośrednio trafia w boisko!

8:11

Jurij Gładyr trafia zagrywką Denisa Kaliberdę. Czas dla trenera Cucine Lube Civitanova – Gianlorenzo Blenginiego!

25:16

Szybkie rozegranie Christensona do Stankovicia i kapitan włoskiej drużyny trafia w boisko. Włosi w dalszej fazie. Skra gra już jedynie o honor!

24:16

Kolejna ciekawa akcja Włochów. Z drugiej linii pewnie w wolne pole atakuje Osmany Juantorena. Piłka setowa dla Cucine Lube Civitanova!

16:11

Skrócił zagrywkę Osmany Juantorena i świetnie trafia w boisko. Nie radzi sobie z obroną Bartosz Kurek. Druga przerwa techniczna w tej partii i pewne prowadzenie gospodarzy!

26:24

Blokowany na lewej stronie siatki Michał Winiarski. Skra pod ścianą!

25:24

Skutecznie na prawym skrzydle atakuje po przekątnej w narożnik parkietu Osmany Juantorena. Kolejna piłka setowa dla Włochów!

24:23

Zablokowany z szóstej strefy Nikołaj Penczew przez rywali. Piłka setowa dla gospodarzy! Co robi Skra? Drugi czas na żądanie trenera PGE Skry Bełchatów – Philippe'a Blaina!

18:21

Świetny serwis Nicolasa Uriarte. Nie radzi sobie z obroną wprowadzony przed momentem na boisko Denis Kaliberda. Odskakują goście, a o drugą w tym secie przerwę prosi Gianlorenzo Blengini – trener Cucine Lube Civitanova!