Ruch Wysokie Mazowieckie – ŁKS Łódź

1:3

finał (0:2)

19.03.2017, 15:00 • Stadion Miejski, Wysokie Mazowieckie • Runda 19 • Piotr

ŁKS Łódź pokonuje w wyjazdowym meczu Ruch Wysokie Mazowieckie 3:1 i potwierdza drugoligowe aspiracje. Zasłużone zwycięstwo łodzian, którzy na przestrzeni 90 minut byli lepszą drużyną. Dziękujemy za wspólne emocje.

90+2

Koniec meczu. (16:51:40)

90+2

Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Radionow, na boisku pojawia się Kowal.

90+2

Ostatnia minuta doliczonego czasu gry. Tutaj już nic się nie zmieni, za kilka chwil trzy punkty powędrują na konto łodzian.

90+2

Ełkaesiacy utrzymują się teraz dość długo przy piłce.

90

2 minuty dorzucone przez sędziego.

90

Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Kocot, na boisku pojawia się Gamrot.

90

Łodzianie przycisnęli jeszcze w końcówce spotkania. Gospodarze, grając w osłabieniu jakby opadli z sił.

90

Rozwandowicz uderza z dystansu, a interwencję na notę zapisuje na swoim koncie Dobreńko.

89

Sarafiński mógł uderzać na bramkę Dobreńki, ale zdecydował się odgrywać od Rozwandowicza, co zrobił niedokładnie i ŁKS stracił piłkę.

87

Rzut wolny dla Ruchu. Dośrodkowanie Grochowskiego, ale ponownie radzą sobie defensorzy łodzian.

85

Gol dla ŁKS-u!

JEWGEN RADIONOW głową i jest 1:3! Guzik dograł do wbiegającego w pole karne Rozmusa, a ten precyzyjnie dorzucił do Ukrainca, który dopełnił formalności precyzyjnym strzałem!

83

Grochowski dośrodkował z rzutu wolnego, ale dobrą interwencję zanotował Slęzak, który oddalił piłkę od pola karnego.

83

Sporo niedokładności, również stan murawy nie ułatwia rozgrywania piłki.

81

Na spalonym jeden z łodzian.

80

ŁKS bił teraz rzut rożny, po którym w słupek, głową trafił Radionow!

80

Dobra interwencja Kołby na przedpolu. Zakotłowało się teraz przed szesnastką gości.

80

10 minut do końca. Środek pola zdominowany teraz przez ŁKS, który gra w przewadze jednego zawodnika.