Francuska Ligue 1 Uber Eats

SM Caen – AS Monaco

0:3

finał (0:1)

19.03.2017, 15:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Runda 30 • Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz)

Dziękuje za śledzenie tego spotkania zapraszając jednocześnie na resztę wydarzeń sportowych transmitowanych przez nasz portal. (16:57:09)

Jak spisał się Kamil Glik?

No cóż trzeba powiedzieć, że Polak zagrał na swoim solidnym poziomie mając na swoim koncie odebranie jednego kluczowego podania i kilkukrotnie pewnie interweniował po wrzutkach graczy Caen. Kamil Glik może spokojnie jechać na zgrupowanie i przygotowywać się na mecz z Czarnogórą.
Show wykonaniu Kyliana Mbappe!

18-letni napastnik AS Monaco był dzisiaj gwiazdą swojego zespołu. Wpierw w trzynastej minucie wpisał się na listę strzelców. Tuż po przerwie po świetnym swoim sprincie wywalczył rzut karny dla swojego zespołu, a na dziesięć minut przed końcem przypieczętował wynik tego spotkania zdobywając gola główką.

90+3

90+2

Przeciągnięta wrzutka przez piłkarzy gospodarzy ląduje poza boiskiem i Subasić wznowi grę od piątego metra.

90+1

Wprowadzony przed momentem Cardona znalazł się w dogodnej okazji do podwyższenia rezultatu, ale słabo strzelił i bez większych problemów broni Vercoutre!

90

Druga połowa potrwa co najmniej trzy minuty dłużej.

88

Zagranie piłki na granicę pola karnego Caen i zablokowane uderzenie Dirara przez Ben Youssefa.

87

Boisko opuszcza zdecydowanie zawodnik tego spotkania Kylian Mbappe, który żegnany jest oklaskami przez kibiców gospodarzy co jest naprawdę rzadkością! W jego miejsce pojawia się Cardona.

86

86. Jak tego nie trafił Fabinho?!

86

Świetne zagranie piłki do Kyliana Mbappe, który znajdował się na siódmym metrze i jego strzał przelatuje minimalnie nad poprzeczką!

84

Co tu się teraz stało! Kontratak wykonaniu przyjezdnych! Doskonałe podanie przed pole karne otrzymał Fabinho i jak kto nie wpadło do bramki? Tego chyba nie wie nawet strzelec gola z rzutu karnego!

83

Centra w pole karne karne i Santiniego uprzedził skuteczną interwencją bramkarz gości.

82

Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Thomas Lemar, na boisku pojawia się Bernardo Silva.

80

80. Kylian Mbappé (ASM) - 0:3

80

Gol dla Monaco!
Strzelcem bramki KYLIAN MBAPPÉ.

Wszystko rozpoczęło się od źle wybitej piłki przez Yahię, do której dopadł Moutinho. Ten spojrzał w pole karne i wrzucił wprost na głowę Kyliana Mbappe, a ten precyzyjnym strzałem głową nie dał szans Vercoutre!

79

Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Valère Germain, na boisku pojawia się Tiemoué Bakayoko.

78

Dośrodkowanie w pole karne Monaco i typowa "zawiesinka" pada łupem golkipera z Królestwa Monaco.

0:3

finał (0:1)

Gole: 13. Mbappé, 49. Fabinho (kar.), 80. Mbappé

Kartki:   38. Da Silva (CEN)

Strzały celne: 1:7. Strzały niecelne: 2:5. Rzuty rożne: 2:7. Spalone: 2:2. Foule: 8:14.

SM Caen: Vercoutre – Guilbert, Da Silva (66. Makengo), Yahia, Ben Youssef, Bessat – Rodelin, Adéoti, Féret – Karamoh (76. Louis), Santini.
Zmiany: Dreyer – Seube, Louis, Imorou, Makengo, Genevois, Leborgne.

AS Monaco: Subašić – Tourè, Glik, Jemerson, Mendy – Dirar, Moutinho, Fabinho, Lemar (82. B. Silva) – Germain (79. Bakayoko), Mbappé (87. Cardona).
Zmiany: De Sanctis – Jorge, B. Silva, Bakayoko, Cardona, Diallo, N'Doram.

Główny: A. Gautier
Asystenci: M. Annonier, P. Jeanne
Techniczny: W. Delajod