Betclic 1 Liga

Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków

1:0

finał (0:0)

15.03.2017, 18:30 • Stadion Centralny, Grudziądz • 17 • 17. kolejka • Sebastian Zwiewka

Olimpia nie zawiodła i pokonała na własnym stadionie Znicz Pruszków 1:0. Zwycięstwo podopiecznym trenera Jacka Paszulewicza nie przyszło jednak łatwo. Bramkę na wagę trzech punktów pięknym strzałem w 81 minucie meczu zapewnił Jakub Łukowski. Przyjezdni mieli też kilka świetnych szans do zdobycia gola, ale zabrakło im skuteczności lub zatrzymywał ich Jakub Wrąbel. W Grudziądzu emocji nie brakowało. Dziękujemy, że spędziliście ten czas razem z nami!

90+4

90+4

Niecelny strzał Paluchowskiego. Olimpia chyba wygra ten mecz.

90+3

Monteiro zagrał piłkę do Angielskiego. Napastnik Olimpii pogubił się w polu karnym Znicza i nie zdołał nawet oddać strzału. Goście są wciąż w grze!

90+2

Angielski czekał na błąd Rackiewicza, ale zawodnik Znicza poradził sobie będąc pod presją rywala.

90

Arbiter doliczył cztery minuty. Olimpia utrzyma prowadzenie i zgarnie komplet punktów?

89

Strata piłkarzy gości. Angielski uprzedzony przez Misztala.

89

Znicz z całych sił próbuje doprowadzić do wyrównania.

88

Janiszewski zatrzymał osamotnionego w tej akcji Angielskiego. Będzie jeszcze ciekawie!

87

Mysiak krok od strzelenia gola! Zawodnik gości chybił strzałem głową z bliskiej odległości.

87

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Rzut rożny dla Znicza.

86

Ładna indywidualna akcja Angielskiego. Mysiak blokuje strzał młodego piłkarza gospodarzy.

86

Rackiewicz faulowany przez Angielskiego. Miejscowa publiczność zaskoczona decyzją sędziego.