Betclic 2. Liga

ROW 1964 Rybnik – Olimpia Zambrów

2:0

finał (1:0)

10.03.2017, 18:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 21 • 21. kolejka • Bartosz Bednarek (@Bednarek_B)

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na pozostałe. Do zobaczenia! (20:03:14)
ROW 1964 Rybnik pokonał na własnym stadionie Olimpię Zambrów i miejscowi mogą się cieszyć z trzech "oczek". Gdyby gospodarze lepiej potrafili wykorzystać nadarzające im się okazję, wynik mógłby być zdecydowanie bardziej okazały.

90+3

90+3

Płaski strzał Kotusa nie mógł zaskoczyć Kajzera. Zawodnik gości praktycznie nie włożył siły w to uderzenie.

90+2

W polu karnym Fabiańskiego po ofiarnej akcji ucierpiał Gładkowski. Czas gry biegnie nieubłaganie. Rybniczanie powoli mogą świętować.

90+1

Sebastian Musiolik schodzi z boiska. W jego miejsce pojawi się młodzieżowiec Kamil Spratek.

90

Druga połowa potrwa o trzy minuty dłużej. Gospodarze oddali inicjatywę Olimpii, jednak powinni być już pewni tryumfu w dzisiejszym spotkaniu.

89

Tuż przed końcem spotkania mamy zmianę. Marek Gładkowski zastąpi zapracowanego dziś Przemysława Brychlika.

89

Bober przytrzymał rywala i pozwolił piłce opuścić boisko. Bramkarz rybniczan powoli zmierza po piłkę i za moment wznowi grę.

88

Niezniechęceni zambrowianie robią co tylko mogą. Obrona ROW-u nie szwankuje i dzielnie stawia opór napastnikom Olimpii.

87

Zielono-czarni wyraźnie postawili na grę na czas. Przewinienie po stronie ekipy z Zambrowa. Kajzer flegmatycznie wznawia grę.

86

Dominik Budzik opuszcza murawę. W jego miejsce ujrzymy Damiana Koleczko.

86

Gra toczy się na połowie ROW-u. Tymczasem gospodarze przeprowadzają drugą zmianę.

85

Trener Piotr Piekarczyk dokonuje pierwszej zmiany. Pawła Jaroszewskiego zastąpi Sebastian Siwek, który niespiesznie opuszcza plac gry.

84

Sporo gry w okolicy linii środkowej. Im bliżej końcowego gwizdka, tym rywalizacja coraz bardziej się zaostrza.

82

Znakomita akcja miejscowych. Podanie na dobieg, do akcji wkracza Budzik, który wyprzedza rywali. Potężne uderzenie, piłka minimalnie ponad poprzeczką.

81

Przemysław Brychlik za sprawą arbitra oprócz trafienia, ma na swoim koncie również żółtą kartkę.

80

Przyjezdni przy piłce. Zambrowianom powoli odjeżdżają punkty meczowe. Do końca spotkania pozostało 10 minut.

79

Swoje uprawnienia przekraczają miejscowi. Do rzutu wolnego podchodzi Piasecki. Bardzo słabe wykonanie stałego fragmentu gry, co w dzisiejszym spotkaniu po stronie Olimpii nie jest niczym nowym.