Betclic 1 Liga

Chrobry Głogów – Znicz Pruszków

1:1

finał (1:1)

04.03.2017, 18:00 • Stadion Chrobry, Głogów • 20 • 20. kolejka • Info o zminach stanu (Adam Ka)

Remisem kończy się starcie Chrobrego Głogów i Znicza Pruszków na inaugurację rundy wiosennej I ligi sezonu 2016/2017. Dziękuję za uwagę. Zapraszam do śledzenia innych relacji w serwisie Lajfy.com. Dobrej nocy! (19:57:53)

90+3

90+1

Taktyczny faul Ariela Wawszczyka.

86

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Adrian Paluchowski, na boisku pojawia się Karol Podliński.

78

Tuż nad bramką główkuje Mateusz Wieteska!

76

Niezbyt ciekawa jest ta druga połowa w której częściej atakują gospodarze, ale sytuacji bramkowych sobie oni nie stwarzają.

74

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Maksymilian Banaszewski, na boisku pojawia się Radosław Bartoszewicz.

69

Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Karol Danielak, na boisku pojawia się Bartosz Machaj.

59

Faul taktyczny Andrzeja Niewulisa.

52

Próba wymuszenia faulu Aleksandra Jagiełły.

46

Za nami pierwsza część tego spotkania. Dotychczas remis 1:1 i sporo agresywnej gry z obydwu stron. Teoretycznie przeważają gospodarze, którzy mieli więcej okazji do zdobycia gola w pierwszej połowie.