PGNiG Superliga kobiet

Arka Gdynia (K) – EKS Start Elbląg

22:26

finał (14:13)

19.02.2017, 16:00 • Arena Gdynia • 18. kolejka • Kamil Kazmierczak (@kkazmierczak15)

To wszystko z tego spotkania, za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na inne relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (17:32:09)
Warto zaznaczyć, że w tym spotkaniu świetne występy zaliczyły bramkarki obu zespołów. Gdyby nie ich postawa, wynik mógłby być znacznie wyższy.
Koniec spotkania i wygrana Startu! W pierwszej połowie mieliśmy już kilkubramkowe prowadzenie Vistalu i wydawało się, że gdynianki będą skutecznie zmierzać po dwa punkty. Elblążanki nie dość, że zniwelowały straty w pierwszej części meczu, to potem zdołały jeszcze wypracować znaczną przewagę.

Koniec meczu. (22:26)

60

Jeszcze Balsam dobija Vistal. (22:26)

60

Urbaniak jeszcze dostaje dwie minuty. (22:25)

59

Rzut Lalewicz ze skrzydła broni Szywerska. (22:25)

58

Timeout dla gości. (22:25)

58

Kobylińska wykorzystuje kontrę Vistalu. Jeszcze dwie minuty dla Muchockiej. (22:25)

58

Matieli wykorzystuje stały fragment gry. (21:25)

58

Szarawaga faulowana i będzie rzut karny. (20:25)

57

Balsam trafia i już chyba mamy po meczu! (20:25)

56

Kobylińska mocnym rzutem pokonuje Szywerską. (20:24)

55

Broni Szywerska, daleki rzut do Balsam, a ta pewnie wykorzystuje sam na sam. (19:24)

55

Szywerska po raz kolejny popisuje się skuteczną interwencją. (19:23)

55

Kwiecińska rzuca wysoko nad bramką. (19:23)

53

Dankowska celnie i Start dalej ma cztery bramki przewagi! (19:23)

53

Teraz skutecznie broni Szywerska. Mamy dzisiaj festiwal skutecznych interwencji golkiperek! (19:22)

22:26

Arka Gdynia (K): Kamińska, Gapska, Kordowiecka – Urbaniak, Dorsz, Kobylińska, Malankowska, Stanulewicz, Kozłowska, Gutkowska, Lalewicz, Matieli, Szarawaga, Borysławska.

EKS Start Elbląg: Szywerska, Powaga – Balsam, Dankowska, Grobelska, Waga, Muchocka, Jędrzejczyk, Kwiecińska, Gerej, Lisewska, Stokłosa, Świerczewska, Andrzejewska, Szopińska.

Sędziowie: Jakub Jerlecki (Szczecin) – Maciej Łabuń (Szczecin).
Delegat: Piotr Brenk (Gniezno).