FOGO Futsal Ekstraklasa

AZS UG Gdańsk – Red Devils Futsal Club

6:1

finał (4:1)

18.02.2017, 18:00 • Hala AWFiS, Gdańsk • Runda 16 • Kamil Kazmierczak (@kkazmierczak15)

To już wszystko z Gdańska. Za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na inne relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu. (19:28:51)
Koniec spotkania w Gdańsku. Gospodarze pewnie zwyciężyli i dopisują trzy punkty w tabeli. Red Devils Chojnice cały czas pozostaje bez zwycięstwa w tym sezonie.

39:45

Sawicki minął bramkarza i oddał strzał. Piłka trafiła jednak w stojącego na linii Cymana.

38:15

Zamykający akcję Sawicki dostał podanie z lewej strony boiska. Oddał on strzał z bliskiej odległości, ale broni pewnie Burglin.

37:20

Pawicki uderzał z dystansu. Strzał zablokowany.

37:10

Rychłowski dostał podanie w pole karne i oddał strzał. Próba była jednak niecelna.

36:40

Laskowski oddał strzał z prawej strony. Uderzenie było jednak zablokowane.

35:50

Kreft z lewej strony zagrywał płasko w pole karne. Piłkę zdołał jednak wyłapać Werner.

35:20

Pawicki próbował uderzać do pustej bramki z własnej połowy, ale strzał głową zablokował jeden z gości.

33:55

Sawicki uderzał z prawego skrzydła. Piłka poleciała wysoko nad bramką.

33:16

Kriezel faulował w środku pola. Już po raz czwarty przewinili w tej połowie miejscowi.

32:05

Goście zdecydowali się wprowadzić lotnego bramkarza.

32:02

Timeout dla gości.

32:02

Gol dla AZS-u UG!
TOMASZ MUSIK zdecydował się uderzyć po ziemi z lewego skrzydła. Piłka przeleciała pomiędzy nogami Michała Kartuszyńskiego i wpadła do siatki gości!

31:27

Chojniczanie mieli rzut wolny praktycznie ze środka pola. Na bezpośrednie uderzenie zdecydował się Kolesnik. Oddał on mocny strzał i z trudem sparował futbolówkę na rzut rożny Burglin.

31:25

Faul w wykonaniu jednego z gospodarzy. To już trzecie przewinienie AZS-u.

30:55

Drewek oddał strzał z prawego skrzydła praktycznie z zerowego kąta. Piłka trafiła w boczną siatkę.

30:00

Horbacz dostał długie podanie w pole karne rywali. Chciał on wymanewrować bramkarza i uderzyć płasko po ziemi, jednak golkiper nie dał się zaskoczyć i skutecznie interweniował.

6:1

finał (4:1)

Gole: 3. Kreft, 3. Kubiszewski, 15. Pawicki, 18. Kreft, 26. Kubiszewski, 33. Musik – 16. Laskowski

Kartki:   13. Kreft (CHO)

AZS UG Gdańsk: Burglin (Pytka, Sasiak) – Osłowski, Pawicki, Horbacz, Kreft – Cyman, Musik, Poźniak, Kriezel, Kubiszewski, Urtnowski.

Red Devils Futsal Club: M. Kartuszyński (S. Kartuszyński, Werner) – Rychłowski, Sawicki, Kolesnik, Wojciechowski – Laskowski, Mączkowski, Cybulski, Steinborn, Laskowski, Drewek, Kaźmierczak.

Sędziowie: Dębowski, Hamowski – Behmke.