Orlen Superliga mężczyzn

Piotrkowianin Piotrków Tr. – MKS Zagłębie Lubin

27:28

finał (14:12)

18.02.2017, 18:00 • Hala Relax, Piotrków Trybunalski • 18. kolejka • Tomasz Skalski

Piotrkowianin – Zagłębie Lubin 27:28 (14:12)

Piotrkowianin: Banisz, Procho – Zinchuk 2, Mróz 2, Surosz, Swat 3/1, Achruk, Woynowski, Makowiejew 3, Andreou, Góralski 7, Krawczenko, Pożarek, Tórz 4, Pacześny 1, Iskra 5.
Trenerzy: Zbigniew Markuszewski, Dmytro Zinchuk (grający trener)
Kary: 6 min (Pożarek, Makowiejew, Woynowski)
Karne: 1/1

Zagłębie: Małecki, Skrzyniarz – Stankiewicz 3, Bondzior, Przysiek, Kuźdeba 2, Mrozowicz 1, Pawlaczyk, Szymyślik 4, Czuwara 3, Wolski, Bartczak 1, Pietruszko 1, Moryto 12/5, Dzono 1.
Trener: Paweł Noch
Kary: 14 min (Pietruszko, Szymyślik x2, Mrozowicz, Stankiewicz, Bartczak, Kuźdeba)
Karne: 5/6

Sędziowali: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf (Rzeszów). Widzów: 700 (19:30:47)

Koniec meczu. (27:28)

60

Bramka Dymytro Zinchuka. (27:28)

60

Kara dla Łukasza Kuźdeby (Zagłębie). (26:28)

59

Ze skrzydła skutecznie Piotr Swat. (26:28)

59

Do końca meczu niespełna dwie minuty. Piotrkowianin bez szans już nawet na remis. (25:28)

59

Timeout dla gospodarzy. (25:28)

57

W odpowiedzi grający trener Piotrkowianina Dymytro Zinchuk. (25:28)

57

Bramka Arkadiusza Moryto. (24:28)

57

Wydaje się, że nikt i nic nie odbierze już wygranej Zagłębiu Lubin. (24:27)

57

Timeout dla gości. (24:27)

54

6 minut do końca meczu. Zagłębie bardzo blisko zwycięstwa za trzy punkty i rewanżu za porażkę we własnej hali. (24:27)