16.02.2017, 21:05 • Old Trafford, Manchester • Play-off • Mateusz

Strzały niecelne: 5:8.
Rzuty rożne: 5:1.
Spalone: 3:2.
Faule: 15:15. (23:03:37)
Spotkanie zakończyło się przekonującym triumfem Manchesteru United. Trzy trafienia na koncie gospodarzy zainkasował Zlatan Ibrahimovic. Trzeba przyznać, że jest to w miarę sprawiedliwy rezultat. Goście starali się, szukali recepty na zaskoczenie defensywy "Czerwonych Diabłów", jednak ostatecznie nie zdołali wywalczyć chociażby jednej bramki.

90+4

90+4

Ładnie przymierzył teraz Paul Pogba! Piłka poszybowała tuż ponad murem, jednak nie zmierzyła w światło bramki. Zawód na twarzy tego gracza. Za moment usłyszymy ostatni gwizdek czeskiego rozjemcy.

90+3

Rozpoczęła się ostatnia minuta doliczonego czasu gry. Teraz w natarciu znaleźli się zawodnicy Manchesteru United. Przed momentem ponownie poturbowany został Zlatan Ibrahimovic. Będziemy mieli rzut wolny.

90+2

Tutaj już chyba nic się nie zmieni. Próbują, starają się zaatakować zawodnicy francuskiego AS Saint-Etienne, ale te wszystkie natarcia nie przynoszą żadnego efektu.

90+1

Ładnie przyspieszyli teraz zawodnicy Manchesteru United, ale ostatecznie nie zdołali przechytrzyć defensywy AS Saint-Etienne. Optymalną czujność zachowali piłkarze w zielonych kompletach.

90

Spotkanie zostało przedłużone o cztery minuty.

88

88. Zlatan Ibrahimović (MAN) - 3:0

88

Gol dla United!
Bramkę z rzutu karnego zdobywa ZLATAN IBRAHIMOVIĆ. Bardzo pewnie wykonana jedenastka. Ruffier nie miał nic do powiedzenia. Hattrick Zlatana Ibrahimovicia. Zespół z Francji dobity.

87

87. Rzut karny dla Manchesteru United!

87

Zlatan Ibrahimovic upadł w polu karnym. Następnie popatrzył w kierunku sędziego. Czeski arbiter przez moment się zawahał, a po chwili wskazał na jedenastkę! Egzekutorem popularny "Ibra".

85

Za około pięć minut dzisiejszy spektakl w Manchesterze zostanie zakończony. Goście wciąż próbują, wciąż nacierają, lecz niewiele z tego wynika. Dobrą grą w defensywie popisują się zawodnicy Manchesteru United.

84

Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Anthony Martial, na boisku pojawia się Ashley Young.

83

Martial zagrywał piłkę ręką. Za moment będziemy mieli kolejny stały fragment gry dla AS Saint-Etienne. Może być bardzo groźnie. Szesnaście metrów do bramki strzeżonej przez Romero.

81

Kolejna niezła akcja gospodarzy! Centrował Ibrahimović, ale na posterunku był jeden z przeciwników. Piłka została szybko wybita. Kilka chwil później przyjezdni wywalczyli rzut wolny.

80

Florentin Pogba miał jakieś problemy mięśniowe. W związku z tym trener AS Saint-Etienne nie chciał go już dłużej męczyć i posłał do boju Roberta Bericia. Tymczasem znów atakują gospodarze.

3:0

finał (1:0)

Gole: 15. Ibrahimović, 75. Ibrahimović, 88. Ibrahimović (kar.)

Kartki:   47. Martial (MAN), 58. A. Herrera (MAN), 66. Lingard (MAN), 71. P. Pogba (MAN) – 64. Pajot (SET)

Strzały celne: 8:1. Strzały niecelne: 5:8. Rzuty rożne: 5:1. Spalone: 3:2. Foule: 15:15.

Manchester United: Romero – A. Valencia, Bailly, Smalling (C), Blind – Fellaini (46. Lingard), A. Herrera – Mata (70. Rashford), P. Pogba, Martial (84. Young) – Ibrahimović.
Zmiany: de Gea – Darmian, Rojo, Schweinsteiger, Lingard, Rashford, Young.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Malcuit, Perrin (C), Théophile-Catherine, F. Pogba (79. Berić) – Jorginho (65. Roux), Pajot (72. Selnæs), Veretout, Monnet-Paquet – Hamouma, Saivet.
Zmiany: Moulin – Selnæs, Lacroix, Roux, Lemoine, Pierre-Gabriel, Berić.

Sędziowie: Pavel Královec (CZE) – Roman Slyško (SVK), Ivo Nadvornik (CZE) – Tomáš Mokrusch (CZE)

Drugi mecz: Saint-Étienne - Man Utd 0:1