Spotkania towarzyskie

Ruch Chorzów – Diósgyőri VTK

1:2

finał (0:0)

27.01.2017, 16:00 • Benicasim, Hiszpania • Mecz towarzyski • Info o zminach stanu (Piotr)

75

Gol dla DVTK!

Rozstrzelali się nam gracze obu ekip. Do bramki Ruchu trafia SOMA NOVOTHNY, wprowadzony na boisko w drugiej połowie spotkania

67

Gol dla Ruchu!

Niespełna trzy minuty z prowadzenia nacieszyli się Węgrzy. PAWEŁ OLEKSY doprowadza do wyrównania!

64

Hiszpan DIEGO VELA otwiera wynik meczu! Ruch atakował, ale nadział się na jedną z kontr Diósgyőri VTK i mamy 0:1.

1:2

finał (0:0)

Gole: 67. Oleksy – 64. Vela, 75. Novothny

Kartki:   45. Dausvili (DIO)

Ruch Chorzów: Hrdlicka – Konczkowski, Helik, Kowalczyk, Pazio – Mazek, Gamakow, Urbańczyk, Lipski, Moneta – Niezgoda. (I POŁOWA) Hrdlicka (51' Miszczuk) – Trojak, Grodzicki, Cichocki, Oleksy– Surma, Fernandes, Przybecki, Walski (81' Bargiel), Nowak (81' Słoma) , Visnakovs. (II POŁOWA)

Diósgyőri VTK: Antal – Eperjesi, Lipták, Jagodinskis, Tamás, Busai, Dausvili, Elek, Vela, Szarka, Fülöp.