Spotkania towarzyskie

Arka Gdynia – Atlantas Kłajpeda

2:0

finał (1:0)

27.01.2017, 14:00 • Agía Nápa, Cypr • Mecz towarzyski • Info o zminach stanu (Adam Ka)

59

Gol dla Arki!
Strzelcem bramki DAWID SOŁDECKI.

Znalazł się w polu karnym rywali Mateusz Szwoch, który zdecydował się dośrodkować piłkę na dalszy słupek do DAWIDA SOŁDECKIEGO, a ten pewnie głową, pakuje piłkę z 5 metrów do bramki rywali!

39

Strzelcem bramki MIROSLAV BOŻOK.

Gdynianie wychodzą na prowadzenie. Ładne, prostopadłe zagranie Hofbauera do wychodzącego na pozycję MIROSLAVA BOŻOKA, który pewnie, strzałem przy słupku pokonuje bramkarza rywali!

2:0

finał (1:0)

Gole: 39. Bożok, 59. Sołdecki

Arka Gdynia: I połowa: Steinbors – Socha, Stolc, Sobieraj, Warcholak – Błąd, Łukasiewicz, Nalepa, Bożok – Hofbauer – Formella. II połowa: Moczadło – Zbozień, Marcjanik, Sołdecki, Marciniak – Formella (65. Stolc), Sambea, Vatseba, Wojowski- Szwoch – Węsierski.