Wisła Kraków – Paksi

1:2

finał (1:0)

25.01.2017, 15:00 • Mecz towarzyski • Lukasz Samek

Wisła Kraków przegrywa z Paksi FC 1:2. Jedyną bramkę dla Białej Gwiazdy zdobył Krzysztof Mączyński. O ile pierwsza połowa wyglądała dobrze w wykonaniu Krakowian o tyle w drugiej części nie było już blasku w ich grze. (16:48:42)

90

87

Gol dla Paksi!
Niestety Wisła traci drugą bramkę po wielkim zamieszaniu w polu karnym.

85

Daleka piłka w stronę pola karnego Paksi, ale tam nie było żadnego Wiślaka i futbolówka w rękawicach bramkarza Paksi.

84

Dobrze w obronie zachował się teraz Bartosz i wybił piłkę spod nóg szarżującego zawodnika Paksi.

82

Wisła nieco ruszyła do przodu. Rzut wolny dla Białej Gwiazdy wykonywał Stilić, ale wyżej w polu karnym skakali defensorzy Paksi.

79

Niespodziewanie Paksi doprowadza do remisu! Dużo w tym zasługi zawodników Wisły Kraków. Ta bramka obciąża chyba nieco testowanego Spicicia.

78

Nieporozumienie w Wiśle Kraków i jeden z zawodników Paksi wykorzystuje błąd Białej Gwiazdy!

76

Bardzo nudne minuty na boisku. W zasadzie gra toczy się od jednego pola karnego do drugiego.

75

Wymiana podań zawodników Paksi zakończone stratą i będzie rzut z autu dla Wisły.

72

Obie ekipy w tej drugiej połowie prezentują się o wiele słabiej. Czekamy na okazje podbramkowe.

70

Walecznie w środku pola Popović. Zawodnik Wisły wywalczył rzut wolny.

69

W tej części spotkania więcej mamy zmian i przerw w grze niż samej gry.

67

Kolejne zmiany w Wiśle – Żemło, Mójta, a także Semir Stilić.

66

Na boisku również testowany Spicić, który zajmuje miejsce na lewej obronie Białej Gwiazdy. Ponadto wszedł również Popović.

65

Znowu Małecki na lewej stronie walczy o piłkę, ale tym razem górą defensorzy Paksi.

64

Od kilku minut więcej z gry mają zawodnicy Paksi. Więcej dokładnych podań i dłużej utrzymują się przy piłce.

62

Po tych zmianach mecz się nieco otworzył. Wydaje się, że więcej jest chaosu i przypadkowych zagrań, a mniej dokładnej gry.