Girondins Bordeaux – Paris Saint-Germain

1:4

finał (1:1)

24.01.2017, 21:00 • Nouveau Stade de Bordeaux, Bordeaux • Półfinał • Piotr

Paris Saint-Germain FC melduje się w finale Pucharu Ligi Francuskiej, pokonując Girondins Bordeaux 4:1. Na listę strzelców dla zwycięzców wpisywali się kolejno di Maria, Cavani x2 oraz ponownie Di Maria. Dla gospodarzy trafił Diego Rolan. PSG odnosi zasłużone zwycięstwo. 90 minut rozegrał Igor Lewczuk, który nie ustrzegł się poważnych błędów. Nie zaliczy tego występu do udanych, podobnie, jak wszyscy jego partnerzy z linii defensywnej. Dziękujemy za wspólne emocje! (22:53:21)

90+2

90

2 minuty doliczone przez sędziego. Wszystko rozstrzygnięte, a w końcówce wieje przysłowiową nudą.

89

Ben Arfa długo holował piłkę, a ta dość niespodziewanie trafiłą pod nogi Nkunku, który z pola karnego uderzył obok słupka! Było groźnie!

88

Zmiana w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Lucas, na boisku pojawia się Georgen.

85

Jeszcze 5 minut regulaminowego czasu. Plasil sfaulował rywala w środkowej strefie.

83

Zmiana w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Cavani, na boisku pojawia się Ben Arfa.

81

81. di María (PSG) - 1:4

81

Gol dla PSG!

ANGEL DI MARIA i 4:1! Kolejny, świetny gol w Bordeaux! Tym razem nie od poprzeczki, a po odbiciu piłki od słupka trafiają podopieczni Unaia Emery'ego! Angel di Maria spokojnie zgasił piłkę na 18. metrze i po dalszym słupku nie dał szans golkiperowi!

80

Rzut rożny dla Bordeaux, ale pewnie na przedpolu Trapp. Futbolówka wróciła jeszcze przed pole karne do Toulalana, który został zablokowany.

79

Zmiana w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Veratti, na boisku pojawia się Nkunku.

74

74. Edison Cavani (PSG) - 1:3

74

EDISON CAVANI po raz drugi w dzisiejszym meczu! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, najpierw głową odegrał Silva, po chwili Marquinhos i wszystko z bliskiej odległości wykorzystał EDISON CAVANI!

73

Vada zdecydował się na uderzenie z dystansu, lecz futbolówka powędrowała wysoko nad poprzeczką bramki Trappa.

70

Jeszcze 20 minut gry. Bordeaux stara się wyjść wysokim pressingiem, ale nic z tego sobie nie robią gracze PSG.

67

Zmiana w drużynie Girondins Bordeaux: z boiska schodzi Malcom, na boisku pojawia się Menez.

67

Zmiana w drużynie Girondins Bordeaux: z boiska schodzi Pallois, na boisku pojawia się Plasil.