PlusLiga

KGHM Cuprum Lubin – G. A. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1:3

finał (17:25, 25:19, 23:25, 19:25)

24.01.2017, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Lubin • 19. kolejka • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

0:0

ZAKSA potwierdza wysoką formę! Kędzierzynianie ogrywają Cuprum i jadą do domu z kompletem punktów. Na uznanie zasługuje również drużyna gospodarzy, która postawiła wysoko poprzeczkę Mistrzom Polski!

23:25

W ważnym momencie skutecznie atakuje Deroo, piłka setowa!

23:24

22:22

Skuteczna kontra gospodarzy i mamy remis!

25:19

Autowy atak Tillie kończy drugą partię. Cuprum wyrównuje stan meczu! Przed nami dziesięć minut przerwy!