FOGO Futsal Ekstraklasa

MKF Solne Miasto Wieliczka – Gatta Active Zduńska Wola

0:3

finał (0:2)

22.01.2017, 17:00 • Solne Miasto Wieliczka • Runda 14 • Info o zminach stanu (Jarek)

W drugiej połowie doczekaliśmy się tylko jednego gola. Gospodarze nie zdołali dziś pokonać golkipera rywali i przegrywają z mistrzami Polski 0:3. Dziękuję za uwagę! (18:43:00)

40:00

24:52

Gol dla Gatty Active!

Jeszcze jedna bramka dla przyjezdnych! Po raz drugi w tym spotkaniu golkipera rywali pokonuje MICHAŁ MARCINIAK.

20:01

Nic więcej nie wydarzyło się do przerwy. Gatta Active prowadzi w Wieliczce 2:0 i jest na dobrej drodze do zdobycia kompletu punktów.

20:00

11:11

Podwyższają prowadzenie goście! Na listę strzelców wpisuje się DANIEL KRAWCZYK.

10:00

Cały czas utrzymuje się wynik z drugiej minuty. Tymczasem jeśli chodzi o faule, przeważają gospodarze, którzy mają na swoim koncie trzy przewinienia. Przyjezdni jednokrotnie naruszyli przepisy gry.

01:22

Za sprawą bramki zdobytej przez MICHAŁA MARCINIAKA błyskawicznie na prowadzenie wychodzą przyjezdni!

00:01

Protokół meczowy:

MKF Solne Miasto Wieliczka: Jaszczyński (Kurowski) – Lekki, Grochalski, Przybył, Skórski – Bukowiec, Doroszko, Gąsior, Myszor, Cebula, Ławrowski, Jeleń

Gatta Active Zduńska Wola: Słowiński (Miłosiński) – Krawczyk, Stanisławski, Marciniak, Szymczak – Milewski, Sobalczyk, Szypczyński, Kiełpiński, Klaus

Sędzia I: Piotr Rybol
Sędzia II: Marcin Łuczak
Sędzia IV: Grzegorz Hamowski.

Z powodów technicznych nie będziemy w stanie przeprowadzić pełnej relacji z tego pojedynku. Zapraszamy jednak na zapis najważniejszych wydarzeń z tego spotkania!

Zapraszamy na naszą relację z Wieliczki od godziny 16:30.

W Wieliczce mobilizacja przed niedzielnym starciem, bo też sytuacja w tabeli niezbyt ciekawa. Solne Miasto traci aż siedem punktów do 9. w tabeli Clearex'u Chorzów, a nad 11. w tabeli Euromasterem ma tylko trzy punkty przewagi. Gospodarze jeśli myślą o utrzymaniu w futsalowej Ekstraklasie muszą zdobywać punkty z czołowymi drużynami ligi.
Gatta Active przyjeżdża do Wieliczki po wygraną. Goście nie zamierzają zwalniać tempa i nadal walczą o mistrzowski tytuł, choć strata do lidera z Bielska wynosi pięć punktów. Zespół ze Zduńskiej Woli wygrał dwa styczniowe spotkania.
Czy w niedzielne popołudnie MKF Solne Miasto zdoła pokonać faworyzowanego rywala? Gospodarze nie wygrali żadnego z dwóch rozegranych w styczniu spotkań i nadal zajmują trzecie miejsce od końca w ligowej tabeli.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.