Wyniki sztafety 4x5km w Ulricehamn:
1.
Norwegia I: Ingvild Flugstad Oestberg, Heidi Weng, Astrid Uhrenholdt Jacobsen, Marit Bjoergen 50:33,3
2.
Niemcy: Katharina Henning, Stefanie Boehler, Victoria Carl, Sandra Ringwald +8,8
3.
Szwecja I: Ida Ingemarsdotter, Sofia Henriksson, Charlotte Kalla, Hanna Falk +9,0
4.
Stany Zjednoczone I: Rosie Brennan, Sadie Bjornsen, Elizabeth Stephen, Jessica Diggins +9,2
5.
Norwegia II: Lotta Udnes Weng, Silje Oeyre Slind, Ragnhild Haga, Kari Oeyre Slind +44,8
6.
Finlandia: Kerttu Niskanen, Anne Kylloenen, Laura Mononen, Krista Parmakoski +1:06,6
7.
Słowenia: Anamarija Lampic, Katja Visnar, Lea Einfalt, Alenka Cebasek +1:06,9
8.
Szwecja II: Maria Nordstroem, Emma Wiken, Maria Rydqvist, Jonna Sundling +1:07,1
9.
Włochy: Virgina De Martin Topranin, Caterina Ganz, Elisa Brocard, Ilaria Debertolis +2;20,9
10.
Rosja II: Daria Wedenina, Marija Guszczina, Anna Miedwiediewa, Polina Kowaliewa +2:53,7
11.
Rosja I: Alisa Żambałowa, Olga Rotczewa, Anna Nieczajewskaja, Jelena Soboliewa +3:02,3
12.
Stany Zjednoczone II: Kikkan Randall, Ida Sargent, Sophie Caldwell, Elizabeth Guiney +3:03,0
Składy drużyn:
1.
Norwegia I: Ingvild Flugstad Oestberg, Heidi Weng, Astrid Uhrenholdt Jacobsen, Marit Bjoergen.
2.
Finlandia: Kerttu Niskanen, Anne Kylloenen, Laura Mononen, Krista Parmakoski.
3.
Szwecja I: Ida Ingemarsdotter, Sofia Henriksson, Charlotte Kalla, Hanna Falk.
4.
Stany Zjednoczone I: Rosie Brennan, Sadie Bjornsen, Elizabeth Stephen, Jessica Diggins.
5.
Rosja I: Alisa Żambałowa, Olga Rotczewa, Anna Nieczajewskaja, Jelena Soboliewa.
6.
Niemcy: Katharina Henning, Stefanie Boehler, Victoria Carl, Sandra Ringwald.
7.
Włochy: Virgina De Martin Topranin, Caterina Ganz, Elisa Brocard, Ilaria Debertolis.
8.
Słowenia: Anamarija Lampic, Katja Visnar, Lea Einfalt, Alenka Cebasek.
9.
Stany Zjednoczone II: Kikkan Randall, Ida Sargent, Sophie Caldwell, Elizabeth Guiney.
10.
Rosja II: Daria Wedenina, Marija Guszczina, Anna Miedwiediewa, Polina Kowaliewa.
11.
Norwegia II: Lotta Udnes Weng, Silje Oeyre Slind, Ragnhild Haga, Kari Oeyre Slind.
12.
Szwecja II: Maria Nordstroem, Emma Wiken, Maria Rydqvist, Jonna Sundling.
1. Norwegia I: Ingvild Flugstad Oestberg, Heidi Weng, Astrid Uhrenholdt Jacobsen, Marit Bjoergen 50:33,3
2. Niemcy: Katharina Henning, Stefanie Boehler, Victoria Carl, Sandra Ringwald +8,8
3. Szwecja I: Ida Ingemarsdotter, Sofia Henriksson, Charlotte Kalla, Hanna Falk +9,0
4. Stany Zjednoczone I: Rosie Brennan, Sadie Bjornsen, Elizabeth Stephen, Jessica Diggins +9,2
5. Norwegia II: Lotta Udnes Weng, Silje Oeyre Slind, Ragnhild Haga, Kari Oeyre Slind +44,8
6. Finlandia: Kerttu Niskanen, Anne Kylloenen, Laura Mononen, Krista Parmakoski +1:06,6
7. Słowenia: Anamarija Lampic, Katja Visnar, Lea Einfalt, Alenka Cebasek +1:06,9
8. Szwecja II: Maria Nordstroem, Emma Wiken, Maria Rydqvist, Jonna Sundling +1:07,1
9. Włochy: Virgina De Martin Topranin, Caterina Ganz, Elisa Brocard, Ilaria Debertolis +2;20,9
10. Rosja II: Daria Wedenina, Marija Guszczina, Anna Miedwiediewa, Polina Kowaliewa +2:53,7
11. Rosja I: Alisa Żambałowa, Olga Rotczewa, Anna Nieczajewskaja, Jelena Soboliewa +3:02,3
12. Stany Zjednoczone II: Kikkan Randall, Ida Sargent, Sophie Caldwell, Elizabeth Guiney +3:03,0
20km
20km
18,5km
16,5km
15km
13,5km
11,5km
10km
8,2km
6,5km
5km
5km
3,2km
1,5km
1. Norwegia I: Ingvild Flugstad Oestberg, Heidi Weng, Astrid Uhrenholdt Jacobsen, Marit Bjoergen.
2. Finlandia: Kerttu Niskanen, Anne Kylloenen, Laura Mononen, Krista Parmakoski.
3. Szwecja I: Ida Ingemarsdotter, Sofia Henriksson, Charlotte Kalla, Hanna Falk.
4. Stany Zjednoczone I: Rosie Brennan, Sadie Bjornsen, Elizabeth Stephen, Jessica Diggins.
5. Rosja I: Alisa Żambałowa, Olga Rotczewa, Anna Nieczajewskaja, Jelena Soboliewa.
6. Niemcy: Katharina Henning, Stefanie Boehler, Victoria Carl, Sandra Ringwald.
7. Włochy: Virgina De Martin Topranin, Caterina Ganz, Elisa Brocard, Ilaria Debertolis.
8. Słowenia: Anamarija Lampic, Katja Visnar, Lea Einfalt, Alenka Cebasek.
9. Stany Zjednoczone II: Kikkan Randall, Ida Sargent, Sophie Caldwell, Elizabeth Guiney.
10. Rosja II: Daria Wedenina, Marija Guszczina, Anna Miedwiediewa, Polina Kowaliewa.
11. Norwegia II: Lotta Udnes Weng, Silje Oeyre Slind, Ragnhild Haga, Kari Oeyre Slind.
12. Szwecja II: Maria Nordstroem, Emma Wiken, Maria Rydqvist, Jonna Sundling.