PlusLiga

Jastrzębski Węgiel – Dafi Społem Kielce

3:0

finał (25:21, 25:17, 25:23)

21.01.2017, 14:45 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój • 19. kolejka • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

25:23

Jastrzębski Węgiel pewnie wygrywa 3:0! Gospodarze pokazali się dziś ze znakomitej strony. Goście nie potrafili w żadnym z setów nawiązać walkę z rywalami, różnica klasy.

25:23

Skuteczny atak Kosoka ze środka kończy ten mecz!

21:19

Zablokowany Oliva, walczą kielczanie!

0:0

Dziesięć minut przerwy, wydaje się, że po takiej grze będzie gorąco w szatni gości.

25:17

Skuteczny atak Bachmiatuka kończy drugiego seta!

16:9

As serwioswy Olivy! Jastrzębski rozegrał się na dobre!

9:5

Punktowy blok jastrzębian, świetnie para Kosok-Derocco! Czas dla gości!

25:21

Pewny atak Muzaja kończy pierwszego seta!

24:21

Setoa dla gospodarzy!

4:4

Podwójne odbicie Kampy! Tym razem time-out dla trenera gospodarzy!

4:0

Kolejna udana kontra gospodarzy. Czas dla Effectoru!

0:0

Rozpoczyna się prezentacja!

0:0

Witam z Jastrzębia! Rozgrzewka obu drużyn już trwa! Za nieco ponad 25 minut początek meczu!

3:0

Jastrzębski Węgiel: Strzeżek (C), Muzaj, Kosok, Gil, Boruch, Ernastowicz, Derocco, Kampa, Hidalgo Oliva, Bachmatiuk, libero: Popiwczak, Gdowski

Dafi Społem Kielce: Bućko, Antosik, Komenda, Wohlfahrstatter, Wachnik, Orobko, Pawliński, Superlak, Formela, Maćkowiak libero: Biniek, Sobczak