Tauron Liga

Atom Trefl Sopot – ŁKS Commercecon Łódź

3:2

finał (25:19, 25:14, 27:29, 23:25, 15:13)

18.12.2016, 14:50 • Hala Stulecia Sopot • 12. kolejka • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

0:0

Ależ niesamowite spotkanie! Kapitalny mecz w wykonaniu obu drużyn. Dwa pierwsze sety wygrane przez gospodynie, dwa kolejne przez przyjezdne. Trzeci i czwarty set były bardzo nerwowe. W tie-breaku ostatecznie to Atomówki wygrywają i zdobywają dwa oczka! (17:06:15)

15:13

15:13

Kontra przyjezdnych, jednak sopocianki popisują się kapitalnym blokiem na prawej stronie siatki! Koniec tego niesamowitego spotkania!

14:13

Kowalińska na skrzydle wykorzystuje ręce blokujących rywalek i wybija na aut.

14:12

Autowa zagrywka Wołoszyn i mamy piłkę meczową!

13:12

Jeszcze jedna kontra łodzianek, w której Sielicka udanie po ostrym skosie. Czas dla Piotra Mateli.

13:11

Będzie ciekawa końcówka! Monika Fedusio zablokowana po raz kolejny na lewej stronie siatki.

13:10

Popsuta zagrywka w zespole z Sopotu.

13:9

Autowy atak ponad blokiem Izabeli Kowalińskiej!

12:9

I jeszcze raz Martyna po prostej! Ta dziewczyna gra dziś niesamowicie.

11:9

Kowalińska na lewej stronie siatki skutecznie. Uderza po ostrym skosie nie do obrony.

11:8

Udany atak Martyny Łukasik! Po bloku wybija daleko na aut!

10:8

Autowa zagrywka Muhlsteinovej!

9:8

Fedusio zablokowana na lewej stronie siatki przez jedną z rywalek.

9:7

A teraz przyjezdne w kontrze. Rozegranie w niej do Kowalińskiej, która pewnie na skrzydle.

9:6

Sielicka na prawej stronie siatki atakuje po skosie na pojedynczym bloku.

9:5

Mielczarek na skrzydle przeciska się przez podwójny blok rywalek i trafia w boisko.

8:5

I znów z obejścia skutecznie w ataku Justyna Łukasik.

7:5

Kolejny raz nieudanie w ataku zawodniczki gospodyń. Tym razem udany blok na środku siatki i czas dla Piotra Mateli.

3:2

Atom Trefl Sopot: Gajewska, Mielczarek, Łukasik, Bednarek, Skorupa, Damaske, Goliat, Wójcik, Mras, Łukasik, Fedusio, Libero: Kulig, Bodasińska

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska, Leszek, Osadchuk, Rafałko, Bryda, Oleksy, Sielicka, Tomczyk, Muhlsteinova, Kowalińska, Wołoszyn, Pawłowska, Libero: Strasz