PlusLiga

BKS Visła Proline Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel

0:3

finał (18:25, 18:25, 20:25)

16.12.2016, 20:20 • Hala Łuczniczka, Bydgoszcz • 15. kolejka • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

0:0

Drużyna Łuczniczki nawiązała walkę w trzecim secie, jednak ostatecznie to świetnie spisujący się jastrzębianie wywożą z Bydgoszczy trzy punkty. Przyjezdni zagrali kapitalnie w każdym elemencie gry i udowodnili, że mogą walczyć o ostateczny triumf. (21:48:06)

20:25

Trzeci set skończony.

20:25

Hidalgo Oliva obraca do prostej na prawej stronie siatki i atakuje nie do obrony kończąc to krótkie spotkanie.

20:24

Jeszcze Yudin udanie po skosie na lewej stronie siatki.

19:24

Bobrowski psuje zagrywkę i piłka meczowa dla jastrzębian.

19:23

Jeden z graczy JSW skacząc do bloku wpada w siatkę.

18:23

Strzeżek w kontrze obija blok gospodarzy i piłka na aucie.

18:22

Jeszcze Bobrowski zablokowany przez dwoch zawodników gości.

18:21

A teraz jeden z bydgoszczan zablokowany na skrzydle. W tym meczu chyba już pozamiatane..

18:20

Jeszcze jeden bardzo duży aut Filipiaka.

18:19

Kolejny autowy atak Filipiaka bez bloku i to gracze JSW wychodzą na prowadzenie, czas dla Piotra Makowskiego.

18:18

Do tego na środku siatki zablokowany Sacharewicz i mamy remis na tablicy wyników.

18:17

Tym razem Bobrowski atakuje bez bloku w aut.

18:16

Strzeżek pewnie po skosie obok bloku gospodarzy.

18:15

Kolejny zerwany atak Filipiaka, jednak jastrzębianie skacząc do bloku wpadli w siatkę.

17:15

Za to Touzinsky przy dobrym rozegraniu w kolejnej akcji nie myli się po skosie.

17:14

Kąśliwa zagrywka Nowakowskiego i Touzinsky w ataku zostaje wrzucony w antenkę.

16:14

Po przerwie krótka na środek do Nowakowskiego, który nie myli się na pojedynczym bloku.

15:14

Baaaardzo duży aut po ataku po skosie Filipiaka i od razu o czas prosi Piotr Makowski.

0:3

BKS Visła Proline Bydgoszcz: Nowakowski, Rohnka, Jurkiewicz, Yudin, Filipiak, Szczurek, Sieńko, Gromadowski, Bobrowski, Sacharewicz libero: Czunkiewicz

Jastrzębski Węgiel: Strzeżek (C), Muzaj, Kosok, Gil, Boruch, Touzinsky, Ernastowicz, De Rocco, Kampa, Hidalgo Oliva, Bachmatiuk Libero: Popiwczak, Gdowski.