11.12.2016, 17:00 • Łuczniczka, Bydgoszcz • 11. kolejka • Mariusz Nyka

0:0

To już wszystko z Łuczniczki. Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za uwagę i wspólnie spędzony z nami czas. Zapraszamy na kolejne relacje na lajfach! Spokojnego wieczoru. (18:25:21)

0:0

Błyskawiczne spotkanie w grodzie nad Brdą! Impel w osiemdziesiąt minut dał gospodyniom lekcję gry w siatkówkę, będąc lepszym w każdym elemencie tego rzemiosła. Wrocławianki w każdym secie konsekwentnie obijały ręce rywalek, okazując się sprytniejsze zarówno w walce na siatce, jak i w ataku. Pałac praktycznie nie podjął dziś walki, a z każdym setem było tylko gorzej. Tym samym bydgoszczanki odnoszą drugą z rzędu porażkę w obecnym sezonie, co nie zdarza im się zbyt często. Z kolei Impel powoli stabilizuje formę i wraca do domu w znakomitych humorach.

0:0

MVP spotkania została Micha Hancock!

14:25

Trzeci set skończony.

14:25

Kossanyiova ile sił w ręce i nie bronią się miejscowe. Szybkie 0:3 w Bydgoszczy!

14:24

Wyczuły intencje rywalek bydgoszczanki. Konieczna przedziera się jednak po bloku. Piłka meczowa!

14:23

Po przekątnej Kossanyiova trafia w samą linię. Piekielnie precyzyjny atak Czeszki.

14:22

Tym razem na siłę Jagodzińska i to się opłaciło. Po rękach przeciwniczek piłka ląduje w trybunach.

13:22

Stawiają skuteczny blok na lewej stronie wrocławianki. Znów zatrzymana Jagodzińska.

13:21

As serwisowy Koniecznej. Piłka spada tuż za siatkę.

13:20

Ależ atak Courtney! Z sytuacyjnej piłki w sam narożnik trafia Amerykanka.

13:19

Znów grają przez środek zawodniczki Grabowskiego. Śmieszek mija blok skuteczną kiwką.

12:19

Nie trafia w parkiet przy zagrywce Jagodzińska.

12:18

Śmieszek z przesuniętej krótkiej zaskakuje blok gości.

11:18

As serwisowy Courtney. Cały czas rośnie przewaga Impelu!

11:17

Dwukrotnie próbowała przedrzeć się Maternia i dwukrotnie natrafiła na szczelny blok brązowych medalistek z zeszłego sezonu.

11:16

Przegrywają kolejną długą wymianę "Pałacanki". Powoli uchodzi powietrze z bydgoszczanek.