FC Toruń – Clearex Chorzów

4:2

finał (2:1)

10.12.2016, 19:00 • Hala UCS, Toruń • Runda 11 • Jarek

To już koniec nieprawdopodobnych emocji w Toruniu! Gospodarze zwyciężają z Clearexem 4:2 i kończą rundę jesienną w górnej części tabeli. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne futsalowe emocje serwowane przez nasz portal! (20:40:22)

40:00

39:14

Nieudana próba Luteckiego z dziesiątego metra.

39:04

Cały czas gra nie zostaje wznowiona. Neagu mocno ucierpiał w starciu i cały czas jest w asyście masażystki.

39:04

Z bramkarzem torunian zderzył się Lutecki. Zdarzenie zostało potraktowane jako faul zawodnika Clearexu. Każde kolejne przewinienie gości oznaczać będzie przedłużony rzut karny.

38:45

Gol dla FC Toruń!

Przejęli piłkę miejscowi i wykorzystali fakt wycofania bramkarza przez rywali! Futbolówkę w bramce umieścił CLEVERSON PELC!

38:15

O czas poprosił trener FC Torunia. Szykują się ogromne emocje w końcówce!

38:15

Gol dla Clearexu!

Łapią kontakt przyjezdni! W zamieszaniu przed bramką torunian piłkę do własnej bramki skierował MICHAŁ WOJCIECHOWSKI!

38:10

Zablokowane uderzenie Gładczaka i korner dla chorzowian.

37:40

Z wysuniętym bramkarzem grają przyjezdni.

37:13

Omylak ładnie obrócił się z piłką, ale uderzył ze dwa metry obok bramki rywali.

36:07

Przerwa na życzenie szkoleniowca Clearexu.

35:52

Del Pino popisał się znakomitym przechwytem piłki w środku pola, ale po krótkim rajdzie jego strzał wybronił Purolczak.

35:20

Z golkiperem gospodarzy wszystko jest już w porządku, tymczasem nieustannie atakują chorzowianie.

35:18

Jakiegoś urazu doznał Neagu i gra została przerwana. Intensywną rozgrzewkę rozpoczął Naparło.

35:08

Zewnętrzną częścią stopy z prawego skrzydła uderzał Łopuch, ale n rzut rożny sparował futbolówkę Neagu.

34:17

W bardzo ważnym momencie podwyższają prowadzenie gospodarze! Po idealnym podaniu z najbliższej odległości piłkę do bramki wpakował MARCIN MIKOŁAJEWICZ!

33:23

Zbyt mocnym podaniem obsłużony został Golly i piłka wychodzi poza linię końcową. Od autu rozpoczną podopieczni Hirscha.

32:35

Wydaje się, że zbyt długo czekał z oddaniem strzału Kieper. Gracz torunian w dobrej sytuacji uderzał zbyt lekko.

31:01

Z dystansu uderzał Lutecki, ale trafił prosto w ofiarnie interweniującego Suchockiego.

30:29

Niecelna próba Gładczaka z dystansu i od bramki rozpocznie golkiper torunian.

30:24

Zablokowana płaska centra Kmiecika i od rzutu rożnego zaczną chorzowianie.

30:00

Del Pino popychany w środku pola i to jest czwarte przewinienie gości.

29:08

Nieudane uderzenie Omylaka z okolic dziesiątego metra.

28:46

Wychodzący na czystą pozycję Ivan Lopez Del Pino faulowany przez Omylaka. Gracz Clearexu słusznie ukarany żółtym kartonikiem.

28:22

Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego oddał Cleverson, ale posłał piłkę ponad poprzeczką.

28:21

Elsner nieprzepisowo atakowany na połowie rywali. Drugie przewinienie Clearexu. Jeden faul na swoim koncie mają miejscowi.

27:48

Dwa razy w krótkim odstępie czasu w prosty sposób utracili futbolówkę goście.

27:16

Z coraz większym zaangażowaniem atakują przyjezdni. Czy chorzowianie w końcu doprowadzą do wyrównania?

26:27

Neagu świetnie wybiegł z bramki i głową wybił piłkę na aut.

25:35

Zbyt mocne podanie Wojciechowskiego do Waszaka i od bramki rozpoczną przyjezdni.

25:16

Ładna próba Wojtyny z woleja, ale piłka poszybowała ponad bramką torunian.

24:51

Waszak faulowany na prawym skrzydle, chwila przerwy w grze.

24:15

Świetna akcja chorzowian zakończona uderzeniem Omylaka z szóstego metra i świetną interwencją Neagu!

23:27

Zbyt lekko uderzał Golly i nie miał kłopotów z interwencją golkiper rywali.

22:45

Jeszcze jedno uderzenie Cleversona, ale i tym razem skutecznie blokują zawodnicy z Chorzowa.

21:59

Korner dla gospodarzy po zablokowanym uderzeniu Cleversona.

21:07

Potężna bomba Mikołajewicza z prawego skrzydła, ale równie efektowną paradą popisuje się Purolczak!

20:33

Del Pino ciągnął rywala za koszulkę na prawym skrzydle. Domagają się kartki przyjezdni, ale nie decyduje się na indywidualną karę dla piłkarza gospodarzy arbiter.

20:01

Do przerwy torunianie po ciekawym widowisku prowadzą z Clearexem 2:1. Chorzowianie również prezentują się dziś bardzo dobrze i z pewnością do końca walczyć będą o korzystny rezultat. Wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

20:00

19:20

Ponownie z prawego skrzydła uderzał Seget, ale kapitan Clearexu nie zdołał skierować piłki w światło bramki.

18:36

Czas na życzenie szkoleniowca gospodarzy.

18:27

Nieporozumienie chorzowian na prawym skrzydle i od autu rozpoczną miejscowi.

17:07

Golly przejął piłkę na połowie rywali po czym oddał strzał z woleja. Była to jednak zupełnie nieudana próba.

16:02

Wojtyna uderzał z rzutu wolnego, a jego strzał nogą wybronił Neagu.

16:00

Omylak przewracany na połowie rywali przez Kiepera. Obie drużyny mają na swoim koncie po dwa przewinienia.

15:30

Strzał Segeta z prawej strony po raz kolejny pewnie broni Neagu.

15:16

O czas poprosił opiekun drużyny gości.

14:48

Co za bramka dla torunian! Elsner upadł w polu karnym rywali domagając się faulu. Arbiter nie przerwał gry, a oddający uderzenie Del Pino trafił w leżącego właśnie KRZYSZTOFA ELSNERA i piłka zatrzepotała w siatce!

13:49

Kolejna znakomita interwencja bramkarza torunian! W znakomitej dyspozycji jest Nicolae Neagu.

13:25

Z bliska uderzał Łuszczek, ale trafił prosto w Neagu.

12:30

Próbował Cleversona prostopadłym podaniem uruchomić Del Pino, ale Brazylijczyk z polskim paszportem nie zrozumiał jego zamiarów.

11:55

Zablokowane uderzenie Elsnera z lewego skrzydła i tylko rzut rożny dla FC.

10:45

Błyskawicznie wyrównują przyjezdni! TOMASZ LUTECKI uderzał z dziesiątego metra, piłka odbiła się jeszcze po drodze od Suchockiego i zaskoczyła bramkarza gospodarzy!

10:40

Uderzenie Luteckiego z dystansu zablokowane przez Kiepera.

10:00

Miejscowi wychodzą na prowadzenie! Po fantastycznej akcji gospodarzy potężnym uderzeniem z lewej flanki golkipera rywali pokonał MICHAŁ SUCHOCKI!

09:02

Ależ blisko zdobycia gola byli przyjezdni! Wszystko zaczęło się od straty Elsnera, który próbował kiwać w środku pola. Na bramkę torunian uderzali Łuszczek oraz Golly, ale ich strzały były blokowane.

08:19

Z woleja uderzał Mikołajewicz, ale to była zupełnie nieudana próba.

07:30

Cleverson świetnie zwiódł jednego z rywali na prawym skrzydle, po czym oddał potężne uderzenie na bramkę Clearexu! Przytomnie jego strzał wybronił jednak Purolczak.

06:55

Od autu przy linii środkowej boiska grę wznowią piłkarze ze Śląska.

06:27

Zbyt mocne podanie Mikołajewicza do wybiegającego na wolne pole Del Pino.

05:30

Nieustannie atakują chorzowianie. Bardzo dobry początek spotkania w wykonaniu przyjezdnych, którzy wyraźnie dominują.

04:56

To powinien być gol dla przyjezdnych! Na drugim metrze tor lotu piłki zmienił Golly, ale nie dał się zaskoczyć golkiper gospodarzy!

04:38

Potężny strzał Kiepera z dziewiątego metra! Piłka odbija się od jednego z przyjezdnych i miejscowi rozpoczną od rzutu rożnego.

04:19

Łuszczek faulował wyprowadzającego kontratak zawodnika gospodarzy.

03:38

Waszak zbyt mocno do Czyszka, który nie zdołał utrzymać piłki na placu gry.

02:55

W bardzo prosty sposób torunianie gubią piłkę blisko własnej bramki. Ogromne kłopoty z koncentracją mają gospodarze w tych pierwszych minutach.

01:50

Po uderzeniu Gładczaka z rzutu karnego piłka odbiła się od słupka! Ogromna radość na hali w Toruniu.

01:49

Rzut karny! W rękę trafiony został jeden z zawodników gospodarzy. Kontrowersyjna decyzja!

01:47

Cleverson ofiarnie zablokował strzał jednego z rywali z prawej strony boiska.

01:10

Nerwowo w defensywie torunianie. Neagu z problemami wybija piłkę na aut.

00:13

Gramy dalej!

00:12

Po pierwszym gwizdku na tablicy wyników nie wystartował start. Krótka przerwa w grze na rozprawienie się z problemami technicznymi.

00:01

Protokół meczowy:

FC Toruń: Neagu (Naparło) – Cleverson, Mikołajewicz (C), Del Pino, Elsner – Wojciechowski, Kieper, Czyszek, Waszak, Spychalski, Suchocki

Clearex Chorzów: Purolczak (Pstrusiński) – Gładczak, Lutecki, Seget (C), Łopuch – Golly, Omylak, Wojtyna, Łuszczek, Świtoń, Siadul, Kmiecik

Sędzia I: Maciej Szyduk
Sędzia II: Robert Podlecki
Sędzia III: Łukasz Szczołko
Sędzia IV: Krzysztof Zabojszcz.
Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Składy obydwu drużyn podamy około kwadransa wcześniej. Bądźcie z nami!
W zeszłym sezonie lepsi w bezpośrednich starciach obu drużyn byli torunianie. W rundzie jesiennej chorzowianie wynikiem 3:3 wywalczyli cenny punkt na wyjeździe. Pod koniec sezonu ulegli jednak drużynie z Grodu Kopernika 0:3.
Przyjezdni spisują się niewiele gorzej. Zajmują co prawda miejsce w dolnej części tabeli, ale do swoich dzisiejszych rywali tracą zaledwie jedno "oczko". Przed tygodniem chorzowianie zwyciężyli u siebie z MFK Solnym Miastem 6:1.
Gospodarze po bardzo nieudanym początku sezonu wreszcie wracają na właściwe tory. Podopieczni Klaudiusza Hirscha zwyciężyli w czterech z ostatnich pięciu spotkań ligowych. W poprzedniej kolejce torunianie rozbili w Katowicach AZS UŚ 0:6
Jedenasta kolejka Futsal Ekstraklasy właśnie się rozpoczyna. W jednym z sobotnich starć FC Toruń na własnym terenie podejmie Clearex Chorzów. Szykują się ciekawe zawody!
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

4:2

finał (2:1)

Gole: 10. Suchocki, 15. Elsner, 35. Mikołajewicz, 39. Cleverson – 11. Lutecki, 39. Wojciechowski (sam.)

Kartki:   29. Omylak (CHZ)

Trener: Klaudiusz Hirsch

Trener: Tomasz Ulfik

Sędzia IV: Krzysztof Zabojszcz