5:2
finał (2:0, 1:1, 2:1)
08.12.2016, 17:30 • CSKA Ice Palace
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
HK CSKA Moskwa – Witiaź Podolsk
5:2
finał (2:0, 1:1, 2:1)
Składy i statystyki: 9. K. Petrov (Panin), 19. Andronov (Děnisov, Scott), 40. Scott, 53. Košelev (Osnovin, Mamin), 55. Mamin – 36. A. Nikulin (Afinogenov), 55. Kopejkin
Kartki:
Spudłowany karny!:
HK CSKA Moskwa:
Fasth (Filoněnko) – Děnisov, Ožiganov, Panin, Blažijevskij (C), Naumenkov, Ar. Sergejev, Pivcakin – Kugryšev (A), Al. Popov, K. Petrov – Košelev, Osnovin, Mamin – Andronov, V. Žarkov, Scott – Khlopotov, P. Karnauchov, D. Kvartalnov – Kuzmenko.
Zmiany:
Trener:
Witiaź Podolsk:
Säteri (Saprykin) – A. Semjonov (C), Golovkov, Jeřábek, Katičev, Gimajev, S. Romanov – A. Nikulin, Afinogenov (A), Makejev – Kopejkin (A), Kempe, M. Aaltonen – Soloduchin, Horák, Švec-Rogovoj – Al. Stěpanov, Vyglazov, Rubcov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gašilov, Gofman – Sadovnikov, Sazonov
Widownia:
1. tercja | ||||
01:52 | CEC | 2 | Horák, spowodowanie upadku przeciwnika | |
08:25 | MOS | 1:0 | K. Petrov (Panin) | |
18:44 | MOS | 2:0 | Andronov (Děnisov, Scott) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
21:59 | MOS | 2 | Děnisov, trzymanie | |
26:20 | MOS | 2 | Panin, przeszkadzanie | |
35:01 | CEC | 2:1 | A. Nikulin (Afinogenov) | |
39:28 | MOS | 3:1 | Scott | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
43:24 | CEC | 2 | Rubcov, zahaczanie | |
49:57 | CEC | 2 | Soloduchin, trzymanie kija | |
52:02 | MOS | 4:1 | Košelev (Osnovin, Mamin) | |
54:41 | MOS | 5:1 | Mamin | |
54:55 | CEC | 5:2 | Kopejkin | |
59:35 | CEC | 2+2 | S. Romanov, nadmierna ostrość w grze | |
MOS | 2+2 | P. Karnauchov, nadmierna ostrość w grze | ||
Finał |
Magnitogorsk – Władywostok 15:00 5:3
Czelabińsk – Chabarowsk 15:00 3:1
Czerepowiec – Jarosław 17:00 3:2
Niżny Nowogród – Toljatti • koniec po rz. karnych (1:0) 17:00 2:1
CSKA Moskwa – Podolsk 17:30 5:2
Helsinki – HC Slovan 17:30 1:3
Sankt Petersburg – Dyn. Moskwa • koniec po rz. karnych (2:1) 17:30 2:1
Soczi – Bars 17:30 1:2
Sp. Moskwa – Niżniekamsk 17:30 3:1
Din. Ryga – Zagrzeb 18:30 0:4
59:35
Kara dla HK CSKA Moskwa (Pavel Karnauchov – 2 min. + 2 min., nadmierna ostrość w grze).
54:55
54:55 Alexej Kopejkin (CEC) - 5:2
54:55
Strzelcem bramki ALEXEJ KOPEJKIN.
54:41
54:41 Maxim Mamin (MOS) - 5:1
54:41
Strzelcem bramki MAXIM MAMIN.
52:02
52:02 Semjon Košelev (MOS) - 4:1
52:02
Strzelcem bramki SEMJON KOŠELEV. Asysta Vjačeslav Osnovin, Maxim Mamin.
49:57
43:24
40:01
40:00
39:28
39:28 Greg Scott (MOS) - 3:1
39:28
Strzelcem bramki GREG SCOTT.
35:01
35:01 Alexandr Nikulin (CEC) - 2:1
35:01
Strzelcem bramki ALEXANDR NIKULIN. Asysta Maxim Afinogenov.
26:20
24:09
24:09 Arťom Švec-Rogovoj (CEC)
21:59