Tauron Liga

Atom Trefl Sopot – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

0:3

finał (23:25, 25:27, 15:25)

07.12.2016, 20:00 • Hala 100 lecia Sopot • 10. kolejka • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

13:24

W kontrze Ściurka pewnie po prostej do narożnika. Piłka meczowa.

12:17

Teraz z przechodzącej piłki udanie Piotrowska i o czas prosi Piotr Matela.

9:13

Kolejny raz w kontrze skuteczne przyjezdne, udanie po skosie Kapturska i o czas prosi Piotr Matela.

25:27

Kapturska w kontrze udanie atakuje. Coś niesamowitego!

25:26

Do tego zablokowana na lewej stronie Martyna Łukasik i KSZO ma szansę na wygranie tego seta.

24:23

Popsuty serwis i to Atomówki mają piłkę na wagę seta!

23:20

Kolejna kontra KSZO, w której Brzóska pewnie po skosie, czas na życzenie Piotra Mateli.

17:13

Kąśliwa zagrywka Skorupy i rywalki bez szans na dobre przyjęcie. Jeszcze jeden czas dla KSZO.

15:12

Błąd podwójnego odbicia po stronie zawodniczek KSZO i czas dla przyjezdnych!

5:4

Martyna Łukasik uderza ponad blokiem w aut i Piotr Matela prosi o czas.

23:25

Brzóska w kontrze trafia po prostej i to przyjezdne wygrywają tę partię.

23:24

Niesamowita obrona przyjezdnych wpada po drugiej stronie siatki! Atomówki zaskoczone i to KSZO ma piłkę na wagę seta.

23:22

Koleiny nieudany atak gospodyń i czas dla Piotra Mateli!

22:19

Kontra przyjezdnych, a w niej sopocianki skacząc do bloku wpadają w siatkę. Czas dla Piotra Mateli.

13:8

Skuteczny atak z przechodzącej piłki i ze środka siatki w wykonaniu Justyny Łukasik. Czas dla przyjezdnych.

0:3

Atom Trefl Sopot: Mielczarek, Łukasik, Bednarek, Skorupa, Damaske, Goliat, Wójcik, Mras, Łukasik, Fedusio, Libero: Kulig, Bodasińska

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Brzóska, Polak, Stroiwąs, Ściurka, Kapturska, Szpak, Soter, Pierre, Czyżnielewska, Thaka, Piotrowska, Urbańska, libero: Colik, Pauliukouskaya.