PlusLiga

KGHM Cuprum Lubin – GKS Katowice

3:2

finał (33:35, 25:18, 25:20, 21:25, 15:10)

06.12.2016, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Lubin • 12. kolejka • Artur Ryszawa

0:0

Dziękuję za dzisiejszą relację i zachęcam do regularnego śledzenia relacji na naszym portalu. (20:35:31)

0:0

W Lubinie byliśmy świadkami bardzo ciekawego meczu. Cuprum przegrał pierwszego seta i stanął pod ścianą. Sytuacja jednak się odwróciła i już po trzech setach to gospodarze prowadzili. Czwarty set należał do zawodników Piotra Gruszki, ale w tie-break'u lepsi byli lubinianie. Nagroda MVP zasłużenie powędrowała do Kaczmarka.

15:10

15:10

I oczywiście nagroda MVP dla Łukasza Kaczmarka!

15:10

Kto nie inny, jak Kaczmarek! To on zasłużył na to, żeby zdobyć ostatni punkt tego meczu! Cuprum zdobywa 2 punkty, GKS zabiera 1 do domu.