3:0

finał (25:18, 30:28, 25:16)

29.10.2016, 14:45 • Hala Energia, Bełchatów • 6. kolejka • Adam Ka

25:16

Z drugiej linii Bartosz Bednorz uderzył bardzo mocno po rękach Dmytro Paszyckiego w aut i w całym spotkaniu PGE Skra Bełchatów zwycięża 3:0!

24:15

Na prawej stronie po bloku rywala w aut huknął Wlazły. Pierwsza w tym spotkaniu piłka meczowa dla PGE Skry Bełchatów!

19:12

A po stronie gospodarzy asem serwisowym odpowiada Nicolas Uriarte! Druga przerwa na żądanie Andrei Anastasiego – trenera Lotosu Trefla Gdańsk.

15:10

Po rękach Paszyckiego na lewej flance uderza w aut Bartosz Bednorz. O przerwę prosi trener Lotosu Trefla Gdańsk – Andrea Anastasi!

7:4

Punktowy serwis na koncie Karola Kłosa!

1:0

As serwisowy Srećko Lisinaca!

30:28

As serwisowy Michała Winiarskiego! Niesamowite. Lotos miał przewagę czterech punktów i prowadził 24:20, ale to ostatecznie Skra zwycięża w drugiej partii!

29:28

Przedarł się przez blok rywali na lewej stronie Michał Winiarski. Kolejna piłka setowa dla gospodarzy!

28:27

Po przekątnej bardzo mocno z prawego skrzydła atakuje Mariusz Wlazły. Piłka setowa dla PGE Skry Bełchatów!

27:26

Ależ mamy końcówkę tego seta. Bartosz Pietruczuk na lewej stronie zatrzymywany przez blok bełchatowian i to Skra ma teraz piłkę setową!

25:26

Serwis Bartosza Bednorza w siatkę. Jeszcze jedna piłka setowa dla gości!

24:25

Damian Schulz z prawego skrzydła uderza po skosie w boisko. Kolejna piłka setowa dla Lotosu!

24:24

Trafił Nicolas Uriarte na zagrywce Piotra Gacka i mamy remis 24:24!

22:24

Zablokowany Damian Schulz na lewej stronie przez Bednorza i Lisinaca. Drugi czas w tym secie wykorzystuje Andrea Anastasi – trener Lotosu Trefla Gdańsk!

20:24

Na lewym skrzydle Nikołaj Penczew zablokowany przez potrójny blok Lotosu. Piłka setowa dla drużyny gości!

11:14

Bardzo mocno na prawej flance Damian Schulz i nie dał rady obronić tego ataku Mariusz Wlazły. O drugi czas w tym secie prosi trener PGE Skry Bełchatów – Philippe Blain!

7:8

Z trudnej pozycji atakuje Michał Winiarski i zostaje zatrzymany przez potrójny blok Lotosu Trefla Gdańsk. O przerwę prosi Philippe Blain – szkoleniowiec PGE Skry Bełchatów!

6:2

Żółtą kartką ukarany Anastasi za zbyt głośne protestowanie wobec decyzji sędziów!

6:2

Przejście linii środkowej Piotra Gacka i o przerwę prosi trener Lotosu Trefla Gdańsk – Andrea Anastasi, który jest nieprawdopodobnie zdenerwowany tym co prezentują jego podopieczni na parkiecie!

25:18

Na lewej flance mocno po bloku rywali w aut uderza Michał Winiarski. PGE Skra Bełchatów zwycięża pierwszą partię!

24:17

Świetny blok Karola Kłosa na Dmytro Paszyckim i mamy piłkę setową dla gospodarzy!

20:15

Potężny serwis Nicolasa Uriarte trafia w Mateusza Mikę i mamy punkt bezpośrednio zdobyty na zagrywce przez argentyńskiego rozgrywającego!

14:11

Schulz wygrywa walkę na siatce i o przerwę prosi trener PGE Skry Bełchatów – Philippe Blain!

14:8

As serwisowy Srećko Lisinaca! Czyżby znów środkowy PGE Skry Bełchatów chciał zdobyć nagrodę MVP tego meczu? Serb od początku sezonu prezentuje świetną formę.

12:5

Po ostrym skosie próbuje atakować na lewej stronie Mateusz Mika, ale piłka nie trafia w boisko. Natychmiast reaguje Andrea Anastasi – trener Lotosu Trefla Gdańsk, który prosi o drugi czas w tym secie!