Francuska Ligue 1 Uber Eats

FC Nantes – Stade Rennes

1:2

finał (1:0)

22.10.2016, 20:00 • Stade de la Beaujoire (Nantes). • Runda 10 • Radosław Radczak

Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na stronie Lajfy.com! (22:04:42)

Faule: 12:8.
Po bardzo dobrym meczu, a zwłaszcza drugiej połowie Nantes przegrywa z Stade Rennais 1:2. Bohaterem spotkania został Kamil Grosicki, który wszedł z ławki w 51 min. i zdobył dwie bramki dla swojego zespołu, które zdecydowały o zwycięstwie. Dla ekipy miejscowej za to przed przerwą trafił Emiliano Sala.

90+4

90+2

Pewna interwencja poza własnym polem karnym Costila.

90+1

Przynajmniej 240 sekund dłużej potrwa druga część spotkania.

90

Żółtą kartkę za faul otrzymuje Benjamin André (Stade Rennais FC).

89

Bardzo złą wrzutkę w pole karne Rennais pewnie wyłapuje Costil.

88

Tym razem na offsajdzie był Sio.

86

Na spalonym złapany został Prcić.

85

Faulowany był Djidji i od rzutu wolnego zaczęli grę miejscowi.

84

Zmiana w drużynie FC Nantes: z boiska schodzi Mariusz Stępiński, na boisku pojawia się Fernando Aristeguieta.

83

Gospodarze grają atakiem pozycyjnym, bo rozegrać akcję, która da wyrównanie, ale nic im w tym momencie nie wychodzi.

81

Żółtą kartkę za faul otrzymuje Adrien Hunou (Stade Rennais FC).

80

Zmiana w drużynie Stade Rennais FC: z boiska schodzi Paul-Georges Ntep, na boisku pojawia się Sanjin Prcić.

78

Teraz to Nantes musi atakować, by chociaż zremisować, ale na razie wychodzi im to co najwyżej średnio.

76

76. Kamil Grosicki (REN) - 1:2

76

Gol dla Rennais!
Strzelcem bramki KAMIL GROSICKI.

ALEŻ WEJŚCIE, ALEŻ WYSTĘP KAMILA GROSICKIEGO! Po fatalnej stracie jednego z piłkarzy gospodarzy Ntep poszedł z kontrą na lewej stronie i dośrodkował w pole karne, gdzie znów znalazł się popularny "GROSIK", który zdobywa drugiego gola w tym meczu! 1:2!

1:2

finał (1:0)

Gole: 43. Sala – 58. Grosicki, 76. Grosicki

Kartki:   28. Thomasson (NAT) – 16. Ntep (REN), 81. Hunou (REN), 90. André (REN)

Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 5:4. Rzuty rożne: 3:2. Spalone: 2:4. Foule: 12:8.

FC Nantes: Riou – Diego Carlos, Lucas Lima, Dubois, Djidji – Stępiński (84. Aristeguieta), Thomasson, Harit, Gillet – Bammou (66. Thomsen), Sala (69. Kačaniklić).
Zmiany: Dupé – Aristeguieta, Rongier, Vizcarrondo, Kwateng, Kačaniklić, Thomsen.

Stade Rennes: Costil – Danzé, Mexer (25. Armand), Mendes, Baal – André, Fernandes (51. Grosicki) – Gourcuff, Hunou, Ntep (80. Prcić) – Sio.
Zmiany: Nardi – Grosicki, Armand, Saïd, Henrique, Prcić, Diakhaby.