Liga Europy UEFA

FK Krasnodar – FC Schalke 04 Gelsenkirchen

0:1

finał (0:1)

20.10.2016, 19:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků. • Runda 3 • Bartek Łojewski

To już wszystko na dziś z Krasnodaru. Dziękujemy, że byli Państwo z nami, a także zapraszamy do śledzenia pozostałych relacji na naszej stronie. Życzymy dobrej nocy. (20:59:58)

Koniec spotkania w Krasnodarze. Podopieczni Igora Shalimova po przerwie cały czas napierali na bramkę przeciwnika, jednak nie udało im się znaleźć drogi do bramki. Najlepszą sytuację w końcówce meczu miał Laborde'a, jednak przegrał on pojedynek z Fahrmannem.
Gracze Markusa Weinzierla dzięki temu zwycięstwu uciekli dzisiejszemu rywalowi na odległość trzech punktów i są na najlepszej drodze do awansu do fazy pucharowej.

90+4

90+3

Zmiana w drużynie FC Schalke 04 Gelsenkirchen: z boiska schodzi Franco Di Santo, na boisku pojawia się Thilo Kehrer.

90+2

Trwa napór na bramkę Fahrmanna dużo dośrodkowań w szesnastkę nie może znaleźć adresata w polu karnym rywala.

90+1

Trzy minuty doliczone.

90

90. Zmarnowana sytuacja Laborde'a

90

Świetna sytuacja na wyrównanie dla Krasnondaru. Piłkę na połowie przyjezdnych blokował Jędrzejczyk, ta po interwencji Polaka spada pod Laborde'a. Kolumbijczyk staje oko w oko z Fahrmannem i górą okazał się niemiecki goalkeeper Schalke.

89

Zbyt płaska wrzutka Baby i piłka wychodzi poza linię boczną. Goście zdobywają w ten sposób cenne sekundy, zbliżając ich do upragnionego zwycięstwa.

88

Dośrodkowanie z rzutu rożnego przerwane gwizdkiem pana Marka Clattenburga, ponieważ Granqvist nieprzepisowo przepychał Fahrmanna.

87

Zbyt słabe odegranie Huntelaara do Schopfa i już z kolejną akcją ruszają podopieczni Shalimova.

86

Dobra centra Laborde'a w pole karne i nieznacznie minął się z piłką Granqvist.

85

Żółtą kartkę otrzymuje Franco Di Santo (FC Schalke 04 Gelsenkirchen).

84

Faul Aogo na Joaozinho w środku pola. Szybko rozegrany stały fragment gry kończy się stratą piłkarzy Krasnodaru.

83

Dobrze utrzymują się w posiadaniu piłki goście płynnie zmieniając strony, przez którą chcą rozegrać atak.